2733
2734
عنوان

بعد میان تاپیک میزنن میگن چرا همش راجع به مادر شوهرا بد میگین

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 55 پست
عکس العملت چی بود؟

هیچی مثل گاو نگاه کردم طبق معمول! چی بگم جلو همه بعدا بگن بی احترامی کرد

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واي مث مني

حالم ازشون بهم ميخوره

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

ميگفتي چشم مرسي كه گفتيد اتفاقا تبرك هم هست من نيت ميكنم ايشالا خدا يه بچه سالم و صالح بهم بده ولي نه سال ديگه چون خدا خودش ميدونه من برنامه ام مثلا براي سه سال ديگه هست. توروخدا دعا كنيد غافلگير نشم يهويي زودتر خدا هديه شو بفرسته

2728

ول کن بابا.8ماه گذشته بود از عروسیم خواهر شوهرم گفت پس تو کی حامله میشی؟برگشتم بهش گفتم عزیزم من نازا هستم.دیگه هیچ وقت حرفش رو تکرار نکرد

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
بخدا تو همه چی دخالت میکنن

مقصر شوهره اگه یه کم مرد بامنطق باشه حق دخالت نمیده

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
چقدر بگم خسته شدم سه ساله همش دارم میگم اما کو گوش شنوا

پس بزن ب بیخیالی دوبار جواب ندی دیگه نمیگن

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
بنظرم باید میگفتی که پسرتون راضی نیست فعلا

صد بار حرفش شده خود شوهرم گفته من فعلا نمیخوام مامانش هی میگه خدا روزی شو میده انگار زمان قدیمه بچه تو کوچه با آب دماغش بزرگ شه !

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2738
ول کن بابا.8ماه گذشته بود از عروسیم خواهر شوهرم گفت پس تو کی حامله میشی؟برگشتم بهش گفتم عزیزم من ناز ...

😂😂 عجب جوابی دادی 😂الان نی نی داری؟

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
واله خصوصیه اونا هم فضولن دیگه... اگه به خودتون اروم یه گوشه میگفت از سر دلسوزی بود ولی اینکارشون ا ...

به شوهرم اومدیم امروز گفتم از دیشب مونده بود تو دلم . اونم ناراحت شد گفت اصلا می گفتی پسرت عقیمه تا من جوابشو بدم. 

ميگفتي چشم مرسي كه گفتيد اتفاقا تبرك هم هست من نيت ميكنم ايشالا خدا يه بچه سالم و صالح بهم بده ولي ن ...

ایول

قشنگ با پنیه سرمیبریاااا😜😜😜😜😂😂😂

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن

خیلی جالبه اینجا هرکی تاپیک میزنه باعرض معذرت بی سرو زبونه

به جای حرص خوردن و خودخوری همونجا جوابشونو خیــــلی محترمانه بده.

نزارید هیج حرفی تو دلتون بمونه و کینه بشه

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

بچه برادر شوهرم همون که میگن سه سالشه اینقدر بده که حد نداره شوهرم اینقدر آرومه ولی هروقت میریم اونجا عصبی میشه و سر درد میگیره از جیغ ها و بی ادبی های اون! همش میگه اینو میبینم گه می خورم بچه دار شم اینجوری! امشب بخاطر همین  جیغ های بچه شام دعوت بودیم و شب نشینی شوهرم سر درد گرفت رفتیم شام خوردیم برگشتیم. تو را همش میگفت بچه نیست که گه بار آوردن! اصلا ادب نداره . یه ذره بچه از هیچکس حساب نمیبره همش جیغ میکشه اگه بهش بگی ساکت میگه دیوس!!!) یعنی ادب رو حساب کنید دیگه!

2706