2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444770 بازدید | 47801 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بخور عادت کنی با موز خیلی بهتر خرما هست میکسش بیشتر به معده میسازه...ایشالا که تموم بشه با دل خو ...

منم احساس میکنم دو هفته هست شکمم بزرگ شده

کلاس که میرفتم همه شش یا هفت ماه بودن من هشت شکم اونا از من بزرگتر بود. هیچ کس باور نمی کرد من هشت ماهم

میاومدم خونه به همسرم میگفتم من اصلا شکم ندارم اونم میخندید میگفت این سری بری کلاس واست بالش میزارم رو شکمت😂😂😂😂 

منم قبل بارداری اصلاا نمیخوردم ولی از اول بارداری میل عجیبی به شیر داشتم یعنی روزی 4 لیوان میخوردم ...

من شیر خیلی سیرم میکنه یه لیوان شیر میخورم تا 4 یا 5 ساعت هیچی نمی تونم بخورم حتی اب

2731
منم احساس میکنم دو هفته هست شکمم بزرگ شده کلاس که میرفتم همه شش یا هفت ماه بودن من هشت شکم اونا از ...

وای منم ار اول اینجور بودما دقیقا 78 بودم وقتی فهمیدم باردارم مهر دیگه تا ماه چهارم که سرکلاژ کردم شدم 80 فقط دو.کیلو زیاد شده بودم ....بعد عمل تا اوایل فروردین بود انگار وزنم 82 شد فقط،دو تا ....همه گفتن محاله هفت باشی مشکل داری ...دیگه اخر اردیبهشت رفتم دکتر شدم 93 ...یعنی یه. پرش گنده کردم 😂😂😂😂😂

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
آخی ...خوب صبحونه بخور چاره نیس ....من خیلی میزم دستشویی بیچاره شدم همش تو راه ام 😂

کلن تنظیماتم ریخته بهم.جمعه خونه داییم بودیم باورت میشم حین غذا خوردن ضعف کردم😐میخواستم سرم بکوبم تو دیوار هرچی بیشتر میخوردم بیشتر گشنه م میشد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
من شیر خیلی سیرم میکنه یه لیوان شیر میخورم تا 4 یا 5 ساعت هیچی نمی تونم بخورم حتی اب

اره منم همینطور واسه همین وقتی گرسنم میشه میخورم

ساعت6صبح، ساعت10 صبح، ساعت5 عصر و ساعت12 شب زمانایی که خیلی گرسنم میشه

کلن تنظیماتم ریخته بهم.جمعه خونه داییم بودیم باورت میشم حین غذا خوردن ضعف کردم😐میخواستم سرم بکوبم ت ...

هه کلا آدم مهمون بشه نمیدونم چه حکمتیه اشتها آدم باز میشه 😂😂😂

سخت نگیر دیگه چیزی نمونده 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2740
سلام مامانهای خوشگل و خوش هیکل😉😉😉 صبح همگی بخیر امیدوارم روز خوبی رو پیش رو داشته باشید😘😘😘😘 ...

سلااااام به روی ماهت نانای دوست داشتنی و گل پسر عزیز 😍😍😍😍😍😍😍💝💝💝💝💝😘😘😘😘😘

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
هه کلا آدم مهمون بشه نمیدونم چه حکمتیه اشتها آدم باز میشه 😂😂😂 سخت نگیر دیگه چیزی نمونده 

همین چیزی نمونده پدرم دراورده

😥😁۲۰ روز مونده

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
همین چیزی نمونده پدرم دراورده 😥😁۲۰ روز مونده

نسبت به نه ماه ...بیس روز رو بسنج میبینی چیزی نیس ولی من میگم همه ماه ها بکنار این نه به کنار چه انتظار بدیه من که همش منتطرم فردا بشه برم دکتر م خبر خوب زایمان بهم بده 

وضعیت بنده دراین دوره از بارداری😐

هر ۱۵ دقیقه یکبار به سمت توالت.

ضعف کردن بیشتراز ۲۰ بار در طول روز.

اسید معده در دهان وحالت تهوع درصورت دراز کشیدن.

خط سوتین(زیر سینه هام)به شدت میسوزه ودرد داره انگار دارن از دوطرف پوست میکشن میخاد پاره بشه.

شونه چپم درد داره نمیونم راحت به پهلو چپ بخابم

ران راستم درد داره نمیتونم راحت به پهلو راست بخابم

طاق باز دراز میکشم بالا میارم

تنگی نفس وکمبود اکسیژن

کمردرد ودل درد پری زیر شکم

فراموشی😐

....

به علت فراموشی بقیه موارد یادم رفته شرمنده😦😥

وضعیت بنده دراین دوره از بارداری😐 هر ۱۵ دقیقه یکبار به سمت توالت. ضعف کردن بیشتراز ۲۰ بار در طول ...

ای جانم

کلکسیونت کامله😉😉

من دیگه هیچ مشکلی ندارم تمام😶😶😶   

نسبت به نه ماه ...بیس روز رو بسنج میبینی چیزی نیس ولی من میگم همه ماه ها بکنار این نه به کنار چه انت ...

انشالله بسلامتی عزیزم😊

2706