2733
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانهای خوشگل و پر انرژی حالتون چطوره😍😍😍

نی نی های تپل مپلتون خوب هستن😘😘😘😘

مامان های گلی که به نی نی های نازشون رانیتیدین میدیم خواب نی نی ها چطوره خوب میخوابن

سلام مامانهای خوشگل و پر انرژی حالتون چطوره😍😍😍 نی نی های تپل مپلتون خوب هستن😘😘😘😘 مامان های ...

سلام نانای پرانرژی خوبی عزیزم کورپه جان چطوره. عزیزم من یه مدت رانیتیدین دادم ولی ددکتر گفت نیازی نیست ادامه بدی. الان یه کم رفلاکس داره. شبها تو خواب خیلی سر و صدا میکرد دکتر گفت مال رفلاکسه سر تخت رو بده بالا از وقتی سر تختش رو دادم بالا خوب شده

2728

دختر منم رفلاکس دارہ چند روز دیگہ ۴ماھش کامل میشہ ۔ شماھا ک کمکی میخواین شروع کنین با دکتر مشورت کردین منم دلم میخواد شروع کنم دخترم  یکم جون بگیرہ البتہ چند روز بعد از واکسن ۴ماھگیش ببرمش پیش دکترش ببینم چی میگہ۔ شما ھم لبنیات اصلا نمیخورین بخاطر رفلاکس نی نی

گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان67.700 ھدف ۶۰     ان شااللہ تا آخر پاییز به ھدفم برسم
سلام مامانهای خوشگل و پر انرژی حالتون چطوره😍😍😍 نی نی های تپل مپلتون خوب هستن😘😘😘😘 مامان های ...

سلام عزیزم واقعا ناراحت شدم از کاری که میکنی ازشما که یه مامان باتجربه ای توقع نداشتم بهش دارو شیمیایی نمیدی که بهش ضرر نرسه؟؟؟برو بخون ببین رفلاکس اگه درمان نشه چه عوراضی داره واسه بچه میدونی چقدر نی نی ها بخاطر رفلاکس اذییت میشن شما خودت یه ادم بزرگی وقتی معدت ترش میکنه چقدر اذییت میشی گناه داره وقتی دکتر صلاح دیده واسش دارو نوشته شما صلاح نمیدونی بهش بدی 

دخترم نفسمه 
سلام نانای پرانرژی خوبی عزیزم کورپه جان چطوره. عزیزم من یه مدت رانیتیدین دادم ولی ددکتر گفت نیازی نی ...

ممنون عزیزم کورپه هم خوبه فدات

دکتر به منم گفت فقط ده روز بده 

من خواب کورپه خیلی خیلی سبکه شبها 5 یا 4 بار بیدار میشه

دختر منم رفلاکس دارہ چند روز دیگہ ۴ماھش کامل میشہ ۔ شماھا ک کمکی میخواین شروع کنین با دکتر مشورت کرد ...

پسر منم هفته دیگه 4 ماهش میشه

رفلاکس پنهان داره. منم لبنیات و حبوبات نمیخورم

2738
سلام عزیزم واقعا ناراحت شدم از کاری که میکنی ازشما که یه مامان باتجربه ای توقع نداشتم بهش دارو شیمیا ...

عزیزم من با رژیم غذای و نحوی خوابوندنش رفلاکسشو کنترل  کردم

شربت هم دکتر فقط واسه خوابش داد که کمتر بیدارشه گفت یا دارو بده یا تا چند هفته دیگه صبر کن غذا شروع بشه

منم دیدم شب نخوابی خودم بهتره تا دارو بهش بدم 

دارو خوردن هم مکافات داره یه استامینفون هم معدش قبول نمیکنه مجبورم شیاف بزارم 

عزیزم من با رژیم غذای و نحوی خوابوندنش رفلاکسشو کنترل  کردم شربت هم دکتر فقط واسه خوابش داد که ...

الان 90 درصد بچه ها رفلاکس دارن دکتر پسر منم گفت رفلاکس داره اما اصلا دارو معنی نداره تو این سن

دختر منم رفلاکس دارہ چند روز دیگہ ۴ماھش کامل میشہ ۔ شماھا ک کمکی میخواین شروع کنین با دکتر مشورت کرد ...

من تو نت خوندم هم بچه هایی که خیلی کم وزنن باید غذا شروع کنن هم بچه ها یی که وزنشون بالای 7500 هست چون شیر نمیتونه نیازشون و تامین کنه

من به دخترم داروشو باچندتا قاشق چایخوری ابجوش میدم یعنی بده😕دکتر گفت باشیرخودت بهتره بدی اما خیلی د ...

والا دکتر بچه های من می گه آب هم ندین . مگر موارد خاص . 

دکتر دخترت گفته با شیر با همون شیر خودت بده گلم .

یا اگر شیر خشک می دی با اون بده

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
نینیها خوبن؟ ما هم خوبیم. پسرم چند روزه دیگه ۴ ماه میشه.این مدت دو تا شیر عوض کردم.این اواخر اگزما پ ...

عزیزم دختر منم همین مشکل رو داره ببلاک میدادم که اگزما زد وفهمیدم به پروتئین گاو حساسه آپتامیل پپتی هم دادم نخورد الان ال کر میدم بهتره

تیکر ششمین سالگرد ازدواجمونه 😘😘❤❤               وزن اولیه۸۴.وزن فعلی۷۵هدف ۶۵
اوه نه عزیزم نری بدون مشورت پزشک همچین کاری کنیا من به دخترم دارو رفلاکس میدم کپسول هس باید بازش کنم ...

دکتر به من گفت با آب سیب یا اب بدم رفلاکس داره هرروز ناشتا قرص میدم بهش...چهار ماهشه فرنی با ارد برنج هم شروع کردیم براش

دخترم ۶۲۰۰ قد ۶۵  متاسفانه هیچ مدل شیرخشکی نمیخوره

عزیزم از چهار ماهگی میتونی غذای کمکی شروع کنی ولی اول با پزشک مشورت کن. دخترم چون رفلاکس داره وزنش ۶۸۰۰..قد۶۵ بود دکتر گفت فرنی با ارد برنج بدم بهش

2706