2733
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
دکتر گفت انتی بیوتیکایی که من خوردم واسه روده ش سنگین بوده و فلورش رو بهم ریخته امروز بهتره شک ...

به خاطر عفونت بخیه هام سفیکسیم داد دکتر بهم واز فرداش دختم دیگه شیرم رو نخورد بعد اینکه قطع کردم یه کم بهمیخوریولی دیگه مثل قبل سینمو نگرفت.شاید به خاطر داروهیی که میخوری

تیکر ششمین سالگرد ازدواجمونه 😘😘❤❤               وزن اولیه۸۴.وزن فعلی۷۵هدف ۶۵
اشکال نداره ناراحت نباش بچه شیرخشک دوست داره

تا چند وقت افسرده شدم وفقط گریه میکردم هنوز هم با این موضوع کنار نیومدم واقعا از شیر خشک بدم میاد.

تیکر ششمین سالگرد ازدواجمونه 😘😘❤❤               وزن اولیه۸۴.وزن فعلی۷۵هدف ۶۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا چند وقت افسرده شدم وفقط گریه میکردم هنوز هم با این موضوع کنار نیومدم واقعا از شیر خشک بدم میاد.

اوووه عزيز جان بيا پيش من.من خودم مصرف قرص دارم براي همين توي بيمارستان دكتر گفت اگه ميتوني قرصهاتو منقطع بخوري شير بده اگه كه نه پس نده.منو بگو كه سوتين شيردهي گرفته بودم چقد مطالعه براي شيردهي..عاخه قبلش يه دكتري گفته بود بده.بار اول توي بيمارستان بهش دادم بار دوم ديگه نذاشتن.اينم بگم با ٤ دكتر ديگه هم مشورت كردم همه گفتن نده.يعني همون شب اول تو بيمارستان.همسرم پيش ٤ متخصص اطفال رفت.خلاصه اينكه حالي از من بد شد گفتني نيست..از حال خراب من خواهر و دخترخالم هم زدن زير گريه.حالا چي خودت از خودت خرابي يه ملت هم ميريزن سرت كلمه اول تبريكه كلمه دوم تفتيش چگونگي شيردهي😡😡ديگه حالا كنار اومدم باهاش.صد در صد نه ها گاهي هنوز ته دلم ميسوزه ولي همش ميگم شكر پروردگار براي فرزند سالمم.اينم يه بچه مثل ميليونها بچه شيرخشكيه ديگه.مهم اينه من براش كم نذاشتم.هر چه توانم داشتم انجام دادم.تازه شير دهي فقط دوسال هست كه اگه بخواي فك كني ناتواني.اما تربيت روح و روانش حالا حالاها كار ميبره☺️☺️كه خب هزاران برابر اين مهمتره.ايشالا بايد سعي بكنيم تواناييمون رو براي اين قسمت بيشتر كنيم و  اينجا كم نذاريم.خدا به هممون توفيق تربيت درست بده.نميگم غصه نخورها ولي به اينها هم فك كن.اول از همه شكر براي سلامتي خودت و ني ني و بعد به اينا فك كن.خيلي طولاني شد🙈🙈

2728
عزیزم منم خیلی کم غذا میخورم میخوام وزنم بیادپایین ولی اب خیلی زیادمیخورم و واقعا هم روشیرم تاثیردار ...

من دلستر و کپسول شیر افزا استفاده میکن خوبه واسم 

اما از وقتی برگشتم خونه خودم شیرم کمتر شده چون برنامه غذایم به هم خورده

اخی عزیزم واقعا درکت میکنم دخترمنم بعضی وقتا خیلی بیقراره به ذهنت بسپارکه اون روز چی خوردی که نفخ دا ...

عزیزم من یک روز در میان ا د و مولتی ویتامین میدم بهداشت گفت از دکترشم پرسیدم  گفت ایراد نداره

2740
شیر منم از اول کم بود تو بارداری سینه منم ترشح نداشت دخترم از۳ روزگی تا ۱۲ روزگیش فقط شیر خورد.تادوه ...

شیر رو که بدوشی به مرور کم میشه بهتره بزاری خودش بمکه حتی اگه یه ذره باشه 

دختر من اصلا سینمو نمیگیره الان که دوماهشه دیگه شیرم داره خشک میشه.دیگه نمیدونم چیکار کنم که بخوره

وقتی خوابه بزار دهنش بزار تو خواب مک بزنه بعد عادت میکنه تو روز هم میخوره

خیلی ها میگن نباید آب بدی منکه نمیدم

منم آب نمیدم هنوز زوده واسه آب

آب هر نوع که باشه چه جوشیده چه آب لوله املاح داره که واسه معده بچه سنگینه

واسه اینه که شیر خشک هم سنگینه

2706