2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444769 بازدید | 47801 پست
سلام بچه ها.۲ هفته بیشتره ترشحات کشدار که اصلا شبیه خون یا لکه بینی نیست.نه صورتی نه قرمز نه قهوه ای ...

با کمال تاسف آری😩

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم دلمون واست تنگ شده بود  خوبی کوچولو نازت خوبه خدا رو شکر الان بهتره . همه نی نی ها ...

سلام ناناجون..ممنونم عزیزم هردو خوبیم خداروشکر ..فقط آقا رادوین از ظهر تا حالا بیقراری میکنه و نمیخوابه..خودت خوبی محمد ماهور خوبه؟ آرومه؟از چله که بیرون رفت بهتر شده ؟اونم بیرون رویاش دیر به دیره

2731
دخترمنم همینطوره فقط باشربتش پی پی میکنه ،ببخشید خودت هم یوبست داری؟اخه من ازوقتی زایمان کردم یبوست ...

منم بیشتر وقتها دارم ملین زیاد میخورم با آب زیاد

دکتر که رفتم گفت واسه اینه که خوراکت کمه

من هنوز اشتهام بر نگشته

شیرمم کمه 😔😔😔

2740
سلام بچه ها.۲ هفته بیشتره ترشحات کشدار که اصلا شبیه خون یا لکه بینی نیست.نه صورتی نه قرمز نه قهوه ای ...

اون ترشح ها واسه عفونته که باید دکتر بری به خاطر شیری که به بچه میدی نمیشه خودت آنتی بیوتیک بخوری

بله پریود شدی چون همراه درد بوده مبارکت باشه عزیزم  

سلام ناناجون..ممنونم عزیزم هردو خوبیم خداروشکر ..فقط آقا رادوین از ظهر تا حالا بیقراری میکنه و نمیخو ...

خدا رو شکر که خوبین

ما هم دیروز حسابی بیقرار بود دیگه این اخراش منم شروع کردم باهاش گریه کردن😆😆

خانمایی که دختر دارن بیان بگن کی باید گوششو سوراخ کرد که هم اذیت نشه هم سوراخش پر نشه؟

ما ۱۱روزگی سوراخ کردیم دوتاهم سوراخ کردم ...بعد چندروزهم که بهتر شد طلا انداختم که زود خوب شد

تیکر ششمین سالگرد ازدواجمونه 😘😘❤❤               وزن اولیه۸۴.وزن فعلی۷۵هدف ۶۵
منم بیشتر وقتها دارم ملین زیاد میخورم با آب زیاد دکتر که رفتم گفت واسه اینه که خوراکت کمه من هنوز ...

عزیزم منم خیلی کم غذا میخورم میخوام وزنم بیادپایین ولی اب خیلی زیادمیخورم و واقعا هم روشیرم تاثیرداره ابگوشت خیلی خوبه امتحان کن ابمیوه دلستر این هارو امتحان کن نتیجه نگرفتی قطره شیرافزاعالیه واقعا

دخترم نفسمه 
2706