2733
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444776 بازدید | 47801 پست
ببين از من ميشنوي جراحي.يك روزه بعدش خلاص ميشه.اون حلقه بايد بييني چند روز طول بكشه بيفته.اين مدت نب ...

ما سر ختنه با حلقه با احتیاط آب میگرفتیم 

و جدا آب و کف طبق دکتر گفته بود روز دوم ختنه 

شروع کردیم شستن 

پماد چشمی هم دور  حلقه میزدیم 

♥️براي سلامتي و ظهور امام زمان يه صلوات هديه كن♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نانا جون سلاااااام  من یه ماهگیش بردم  پنج روزه حلقش افتاد  نزار بزرگ بشه خیل ...

امروز بردمش دکتره پشیمونمون کرد

حالا امشب دوباره با همسرم حرف میزنم ببینم راضی میشه 

2731
خانمایی که دختر دارن بیان بگن کی باید گوششو سوراخ کرد که هم اذیت نشه هم سوراخش پر نشه؟

سلام.من دختر عمه ام با سوزن توی ۱۲ روزگیش گوشش و سوراخ کرد ۴روز بعدش هم گوشواره حلقه ای مامانم گوشش کرد

سلام خانوما خوبید میگم من بچم خیلی ریزه الان بیست روزشه ب نظرتون زود نیست واسه ختنه پسر اولم رو دو ...

سلام عزیزم بالای ۳ کیلو باید باشه از نظر خیلی از دکترا 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
امروز دل رو زدم دریا کورپه رو آماده کردم واسه ختنه😊😊😊 کل فامیل رو خبر کردم دامن قرمز هم واسش دوخ ...

۲ سال ؟؟؟؟؟ خیلی دیره تو روحیه بچه اثر بد می زاره علاوه بر اذیت جسمی که داره براش . 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
سلام بچه ها.دخترم ۲ روزه در روز ۲یا ۳ بار پی پی میکنه قبلا بیشتر بود چرا؟بده خطرناکه یانهِ.۲۳ روزشه

هر چی بزرگتر بشن دفعات پی پی کردنشون کمتر میشه

40 رو رد کنن میشه یه روز در میان

2706