2737
2739
عنوان

یاد حرفای شوهرم قلبمو درد میاره

295 بازدید | 13 پست

شوهرمن تا موقعی ک حامله نمیشدم خیلی اذیتم کرد همین دوست و رفیق بازی داش  نمونش نبود اصلا ..مدام منت میزاش   ..5 سال میگف تو نازایی   ..ناقصی  ..بیچاره من گیر تو افتادم ..دوستام همه بچه دارن من ندارم   اوووو کلی حرف دیگ

زد و دکتر ازمایش داد دید مشکل از اسپرم اقاس ک کمه و ضعیف  ..

مادرشوهرم گف دروغه جلسه بعد همراهم اومد تا باور کرد

رفتار شوهر از فحش 180 درجه تغییر کرد  ..دیگ رفیق بازی و خوش گذرونی هاشو کم کرد  ..شرمنده بود  ..از کاراش ..نگاهش  ..همه چیش نشون عذاب وجدانش بود

اخ چقد دلم خنک شد انگار یخ گذاشتن رو قلبم

یادمه ی وقتایی چیزی حتی نمیخرید واسه خونه ک بخورم  قلبم درد میگیره   ..با خانوادمم ارتباطی نداشتم  

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان ک تموم اون روزارو یادم میاد  درسته گذشته اما هنوز زخما رو دلم سنگینی میکنه 

الان اوضاع خوبی دارم   ..اما کاش وقتی مادر میشیم انسان تربیت کنیم   ..

الانم ک دخترم هس  توهین خانواده همسرم کم شده یعنی جرات نمیکنن  ..اماغرض ورزی و کینه شون تمومی نداره

2740

براش متاسفم اینا با کدوم دین میخوان بمیرن اسمشونم شیعه بخدا ادم شاخ در میاره . حالا عروس دوست بابام ده تا خواهرشوهر داشت فهمیدن باردار نمیشه زودی یکیشون براش بچه پیدا کرد گفت غصه نخور مهم اینه تو تربیتش کنی وای الان نوه شون رو حلوا حلوا میکنن انگار بچه خودشونه .