2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
پروتز کن

پروتز دردسر داره،من تو اینترنت زیاد تحقیق کردم،اگه بعد از یه مدت عفونت کنه چی؟بالاخره یه جسم خارجیه دیگه

من مث حبه انگور حسابی شادم و شنگول......  
پروتز دردسر داره،من تو اینترنت زیاد تحقیق کردم،اگه بعد از یه مدت عفونت کنه چی؟بالاخره یه جسم خارجیه ...

خب هر کاری بخوای بکنی دردسر داره. چربی برای سینه هم دردسر زیادی داره ساعتهای زیادی رو باید دکتر ازت چربی بگیره . و کلی وقتم تزریق کنه. سریعم آب میشه سینه خیلی حساسه زود آب میشه

من تو اینستا نمونه های مجید نداف کرمانی رو دیدم خیلی خوشم اومد. هم خودم هم خواهرم پیش ایشون تزریق چربی کردیم من به سینم خواهرم به باسنش الان جفتمون راضی ایم پیشنهاد می کنم قبل از تصمیمتون یه سر بهشون بزنید

من به سینه هام چربی تزریق کردم چون فقط بالای سینه هام یکم خالی بود. دکتر نداف کرمانی اصلاً فکر پول نیست. چون می تونست بگه پروتز کن. ولی با اینکه خودم اصرار به پروتز داشتم بهم گفت چربی بهتره. الان خیلی خوب شده سینه هام.

2706