2733
2739
عنوان

گن ساعت شنی

254 بازدید | 33 پست

خانماکسی ازگن ساعت شنی استفاده کرده؟تاثیری تولاغری داشته؟

مثل گن های دیگه نیست که جمع میشن؟

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من گن ساعت شنی نبستم تا حالا اما ی گن معمولی دارم اصلا جمع نمیشه خیلی خوبه حالا فردا عکسشو برات میفرستم 

صبح یکى از روزهاى آوریل کـه هیچ تفاوتى با روزهاى دیگر نداشت ناگهان به‌چیزی‌ پى بردم. من با ریسک هدر دادن زندگی‌ام  روبرو بودم. متوجه شدم که روزها یکى پس از دیگرى مى گذرد. از خودم پرسیدم؛ امّا من از زندگى چه مى خواهم؟ خب، مى خواهم شاد باشـم. امّا هـرگـز بـه اینکه چه چیزى مرا خوشحال مى کرد فکر نکرده بـودم. من افسـرده یا گرفتار بحران میانسالى نبـودم امّا از دل مردگى رنج مى بردم. کتاب پروژه شادى اثر گرچین رابین
2728
عزیزم گن ها تاثیری تو لاغری ندارن به اون شکل  

اخه خیلی تبلیغش شنیدم وسوسه شدم بخرم.اخه من افتضاح چاقم شکم وپهلو چندروزدیکه هم عروسی برادرشوهرم

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …
من گن ساعت شنی نبستم تا حالا اما ی گن معمولی دارم اصلا جمع نمیشه خیلی خوبه حالا فردا عکسشو برات میفر ...

ممنون عزیزم

تغذیتو درست کنی خود به خود باربی میشی   بعد از زایمانت اما خب زمان لازمه

خاک برسرم اصلااصلااراده ندارم وزنمم بالا

نخر پدرت در میاد تا ببندی و بازش کنی کلی به معده و روده فشار میاره میندازیم کنار.پولت رو حروم نکن برو ورزش و رژیم

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
2740
نخر پدرت در میاد تا ببندی و بازش کنی کلی به معده و روده فشار میاره میندازیم کنار.پولت رو حروم نکن بر ...

جدی.دودلم کردی 

اخه خیلی تبلیغش شنیدم وسوسه شدم بخرم.اخه من افتضاح چاقم شکم وپهلو چندروزدیکه هم عروسی برادرشوهرم

اها عزیزم واسه عروسی شکمتو جمع میکنه و کارتو راه میندازه  ولی اگه خودت میخوای لاغر بشی گن تو طولانی مدت هیچ اثری نداره فقط متوقت شکمو جمع میکنه  واسه عروسی مناسب و عالیه عزیزم حتما استفاده کن 

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه
اها عزیزم واسه عروسی شکمتو جمع میکنه و کارتو راه میندازه  ولی اگه خودت میخوای لاغر بشی گن تو طو ...

مگربگیرم توعروسی ومهمونی هابزنم بلکه تین شکم وپهلوزشتم مشخص نشه

خاک برسرم اصلااصلااراده ندارم وزنمم بالا

حالا من هر چی میخورم چاق نمیشم اینا ژنتیکه عزیزم کمترش دست ادماست  ولی هیچ وقت فراموش نکن ۹۰ درصد ادما تو بخشی از زندگیشون شکم و پهلو بزرگ و پهنو تجربه میکنن یه چیز غیر عادی نیست با زمان حوصله و تغذیه ی خوب و پیاده روی اوکی میشه ناراحتی هم نداره

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه
ممنون عزیزم

راستی حلما جان خواهرم گن کاغذی داره خیلی چیز سبک و خوبیه اما قیمتش هم بالاس ولی قشنگ شکم و پهلوت رو جمع میکنه اصلا هم اذیت نمیکنه خواهرم دو سال پیش ۷۰ تومن خرید

صبح یکى از روزهاى آوریل کـه هیچ تفاوتى با روزهاى دیگر نداشت ناگهان به‌چیزی‌ پى بردم. من با ریسک هدر دادن زندگی‌ام  روبرو بودم. متوجه شدم که روزها یکى پس از دیگرى مى گذرد. از خودم پرسیدم؛ امّا من از زندگى چه مى خواهم؟ خب، مى خواهم شاد باشـم. امّا هـرگـز بـه اینکه چه چیزى مرا خوشحال مى کرد فکر نکرده بـودم. من افسـرده یا گرفتار بحران میانسالى نبـودم امّا از دل مردگى رنج مى بردم. کتاب پروژه شادى اثر گرچین رابین
2706