2733
2734
عنوان

گن ساعت شنی

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 33 پست
حالا من هر چی میخورم چاق نمیشم اینا ژنتیکه عزیزم کمترش دست ادماست  ولی هیچ وقت فراموش نکن ۹۰ در ...

خوش بحالت.چاقی دیگه چیه اصلاتلاش نکن واسه چاقی.

من دوستدارم یه روزقبل مرگمم شده لاغری تجربه کنم خیلی حسرت لاغرامیخورم.

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …
راستی حلما جان خواهرم گن کاغذی داره خیلی چیز سبک و خوبیه اما قیمتش هم بالاس ولی قشنگ شکم و پهلوت رو ...

جدی چه خوب.قیمتش مهم نیس من واسه این گن ساعت شنی میخوام۴۰۰هزینه کنم اگه اینی که میگی خوبه همینومیخرم

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دارم تو لاغری بنظرم تاثیرنداره ولی خوب جم میکنه شکم و پهلو رو

باهاش اذیت نمیشی؟

منظورم اینه احساس خفگی نداری وقتی میپوشی؟

خوش بحالت.چاقی دیگه چیه اصلاتلاش نکن واسه چاقی. من دوستدارم یه روزقبل مرگمم شده لاغری تجربه کنم خیل ...

اینم شد حسرت که میخوری  چاقی خیلی هم زیباییه  کی گفته چاقی زشته  من نگاه به زنای چاق میکنم حض میکنم  باور کن  اولا  دوما هیچ وقت حسرت چیزیو نخور چون سلامتی داری باید از زندگی لذت ببری  بخور و بپوش  در حدی که اذیت نمیشی رژیم بگیر  

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه
2731
باهاش اذیت نمیشی؟ منظورم اینه احساس خفگی نداری وقتی میپوشی؟

ن اصلا خیلی راحتم اتفاقا اکثراوقات تو خونه و پیاده روی میزنم ولی دائم‌ن

خدایا شکرت شکرت شکرت بابت همه چی مرسی ک حواست بهم هست ❤️
اینم شد حسرت که میخوری  چاقی خیلی هم زیباییه  کی گفته چاقی زشته  من نگاه به زنای چاق ...

اره خیلی حسرت داره اینکه میبینم ازهرلباسی خوشم میاد  اندازم نیست یابخاطرچاقیم بایدلباسای گشادتربپوشم که شکم وپهلوهام نزنه بیرون.

اره درسته سلامتی مهمه ولی کنارش هیکل زیباهم مهمه

ن اصلا خیلی راحتم اتفاقا اکثراوقات تو خونه و پیاده روی میزنم ولی دائم‌ن

چقدخریدی؟

من ی کانال ت ل گ ر ام بود۱۰۰

چه خوب اخه میگن اصل وغیراصل داره

میگن اصلش مال کلمبیاگرونه

جدی چه خوب.قیمتش مهم نیس من واسه این گن ساعت شنی میخوام۴۰۰هزینه کنم اگه اینی که میگی خوبه همینومیخرم

چون شما فکر کنم بچه هم دارین اگه ی گن سفت و سخت بگیرین خیلی اذیت میشین اونم با ی بچه ولی این خیلی خوبه شکمتونو یکدست جمع میکنه و لایه لایه دیگه نمیشه

صبح یکى از روزهاى آوریل کـه هیچ تفاوتى با روزهاى دیگر نداشت ناگهان به‌چیزی‌ پى بردم. من با ریسک هدر دادن زندگی‌ام  روبرو بودم. متوجه شدم که روزها یکى پس از دیگرى مى گذرد. از خودم پرسیدم؛ امّا من از زندگى چه مى خواهم؟ خب، مى خواهم شاد باشـم. امّا هـرگـز بـه اینکه چه چیزى مرا خوشحال مى کرد فکر نکرده بـودم. من افسـرده یا گرفتار بحران میانسالى نبـودم امّا از دل مردگى رنج مى بردم. کتاب پروژه شادى اثر گرچین رابین
چه خوب اخه میگن اصل وغیراصل داره میگن اصلش مال کلمبیاگرونه

دقیقا تو کانالش زده بوداصل کلمبیا خدایی جنسشم عالیه راضیم

خدایا شکرت شکرت شکرت بابت همه چی مرسی ک حواست بهم هست ❤️
چون شما فکر کنم بچه هم دارین اگه ی گن سفت و سخت بگیرین خیلی اذیت میشین اونم با ی بچه ولی این خیلی خو ...

اره دخترم۹ماهش.

اگه تونستیدعکسش بفرستیدفرداببینم چجوری

دقیقا تو کانالش زده بوداصل کلمبیا خدایی جنسشم عالیه راضیم

چه خوب ادرس کانالش نداری؟

تواین گوشیم ندارم عزیزم درخواست دوستی بفرست فردا عصر حتما برات میفرستم 

فرستادم 

2706