2733
2734
عنوان

بیماری سلیاک

22746 بازدید | 77 پست

سلام خانوما

کسی هست اینجا در مورد این بیماری اطلاعات داشته باشه؟

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...

من فقط میدونم بیماری خود ایمنی هست و به گلوتن نان حساسیت نشون میدن و دچار مشکلات گوارشی میشن.نباید محصولاتی که گلوتن داره بخورن.با آزمایش خون هم مشخص میشه این بیماری

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم من خودم سلياكي هستم سوالي داري بپرس

شما از بچه گیتون این بیماری رو داشتید 

چه علایمی بود که دکتر تشخیص سلیاک داد

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
2728
ن عزيزم هفت سال پيش يهو خيلي لاغر شدم ده پونزده كيلو تو يكي دو ماه و كم خوني شديد

چه بد ایشالا همیشه سلامت باشی.اهان بس یعنی امکان داره بعد ها ادم درگیر بشه 

علت بیماری چیه و شما نمیتونی محصولاتی که گندم دارن بخورید؟؟؟

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
2738
ن عزيزم هفت سال پيش يهو خيلي لاغر شدم ده پونزده كيلو تو يكي دو ماه و كم خوني شديد

سلام . گفته بودین سلیاک داشتین و یه دفعه لاغر شدین . منم همینجوری شدم . چندتا سوال داشتم میشه راهنمایی کنید 

بفرمایید در خدمتم

من سه ماهه در رژیمم ولی بازم وزن کم میکنم ایا عادیه ؟وزن شما دوباره برگشت ؟بعد چند وقت؟ کلا پوست و استخون شدم حدود 15 کیلو شاید کم کردم .عوارض دیگه ای هم داشتن  

ببینید اگر رژیم رو صد درصد رعایت کنید معمولا یکسال طول میکشه تا برگرده ولی اگر میگید روند کاهشی دارین شاید ی جای رژیمتون می لنگه

تیتر تشخیصتون چند بود

مارش چند بودین

ببینید اگر رژیم رو صد درصد رعایت کنید معمولا یکسال طول میکشه تا برگرده ولی اگر میگید روند کاهشی داری ...

کاهش وزن من طی 9 شروع شده که اول فک کردم بخاطر فشار و استرس شدیدی که داشتم وزن کم کردم که بعد به دکتر مراجعه کردم فقط از ازمایش تشخیص داده که ttg روی 15 بود یعنی نرمالش 12 هست .بعد یه ماه رژیم نصفه و نیم ازمایش گرفتم شد 3.نمیدونم از استرس و اضطرابه و ترس از وزن کم کردنه اینجوری شدم یا رژیم به قول شما مشکل داره .اندوسکوپی نکردم هنوز 

تهران هستید شما؟ ببینید تشخیص خیلی مهمه و صرفا تیتر بالا نمیتونه گویای سلیاک باشه 

حتما پیش دکتر خوب برید برای تشخیص... اگر تهرانید برید پیش حق ازلی 

خیلی هم تیترتون بالا نبوده من با تیتر350 کاهش وزن داشتم. 

2706