2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله طبیعیه شاید میپرسید اخه چرا باید یکی بیاد  این کار رو بکنه وقت بزاره تجربه بده و... ...

سلام زری خانوم ..سؤالم ربطی به بارداری نداره ولی خواهش میکنم اگه میتونید کمک کنید ..بابام نزدیک ۱۰ روزه مریض شده تب داره بی حوصله و بی اشتهاست هرکار میکنیم خوب نمیشه دکتر هم رفتیم تست کرونا دادن منفی بود خداروشکر..چیکار کنیم

خدایا شکرت که به من نعمت مادرشدن روعطاکردی

سلام ستاره خانم من تو پیوی هم شماره همراه هم اسمم براتون فرستادم گفتین عضو میشین ولی بازم عضو نشدم بچه ها کمک کنین یکی منو عضو کنه چرا هرکاری میکنم نمیشه بچه هااا کمک 

حیف شدخیلی دوست داشتم منم ببرین تو گروه واتساپ .ولی کسی نه این گروه میخونه نه سری میزنه....چی میشد یک نفرتون پیگیر منم باشه من هیچ دسترسی به هیچ کدومتون ندارم زری خانم کاش به اینجا هر ماهی یکبار یه سری میزدید من درخواست دوستی دادم قبول نکردید وپیاما واستون نمیره من باید چیکار کنم بچه هااااااااا

2740
حیف شدخیلی دوست داشتم منم ببرین تو گروه واتساپ .ولی کسی نه این گروه میخونه نه سری میزنه....چی میشد ی ...

سلام عزیزم درخواست دوستیم قبول کن و شماره و اسمتون و بفرستین تا بدم ادمین ادتون کنن

سلام اگر هنوز عضو نشدید بیا تو خصوصی شماره و اسمتو بگو

سلام ستاره جان _ من درخواست دوستی دادم لطفا قبول کنید تا برایتون شماره ( عضو شدن در گروه واتساپ) ارسال کنم . از زحمات شما سپاسگزارم

2706