2733
2734
عنوان

رابطه خواهرم با همسر سابقم... راهنماییم کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 5598 بازدید | 142 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ببخشیدا ،چه خاهر پستی😒 خاهرشو ول کرده،شوهره سابق خاهرشو چسبیده،ولش کن ،من جات بودم میزاشتمش کنار،

همه ی اونایی که براشون مهم نیستمو میزاشتم کنار

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

چه طوری با یکی دیگه ازدواج کردی که اون‌اقا بدون خاتواده شمارو قبول کردن؟

واقعن همچین‌مردایی پیدا میشه خداروشکر واقعن

دوم اینکه واقعن ی خانوادع میتونه نسبت ب اینده بچش‌بی تفاوت باشه این همه بی خیالی ازسمت خانواده شما نسبت ب شما خیلی ظلمه

پووووف
😐😐😐😐😐 خواهرت جفت خاله منه تمام این رفتارا رو با مامانم داره خدا ازش نگذره زنیکه مادرم میگه خدا ...

اینم تقریبا تمام دایی هام و مادربزرگ پدربزگمم همین رفتارو با مادرم دارن انگار یه بچه اضافیه از جمعاشون و مهمونیاشون حذفش کردن کامل

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)
۵_ حالا من یه تصمیمی گرفتم... میخام واسه ارامش خودمم ک شده، دوباره باهاشون رفت و امد نکنم. دوباره بذ ...

بهترین تصمیم رو گرفتی اینا بیشتر از اینکه خانواده باشن قوم الضالمین هستن.برو بشین سر زندگیت گاهی قطع ارتباط خیلی بهتره تا اینجور ارتباط

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

بیخیال بابا بهتر که شناختیش. بچسب به زندگی خودت. الان که زندگیت خوبه خداروشکر. شمال و باغ و اینور اونور نمی ارزه به اینکه اطلاعاتت رو ببره بده به اون. تو مطمئن باش خدا جوابشو میده. ارتباطت رو با بقیه هم کم کن. فقط به همسرت و فرزندت بچسب. من جای تو باشم خوشحال هم میشم که خودشو اینجوری نشون داد. انشالله که همچین ضربه ای از اون مرد بخوره که از حرفهای تو یادش بیاد. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

این خواهرنیست دشمنته

باخانوادت هم رفت وآمدنکن گویا فقط منتظر بهونه ای بودن برای قطع ارتباط باشما!

همه چیزهم همیشه اینقدر خوب پیش نمیره بالاخره دیریازود دست خواهرت رومیشه جلو شوهرش

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2706