1542
1541
عنوان

امروز چه روزیه ؟

156 بازدید | 15 پست

همسایمون روضه گذاشته ،دلم مرد از بس ناله کردن ،این چه مملکتیه فقط غم و غصه توشه ای خدا😢😢

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
تو محرم صفر کلا میگیرن معمولا.. هر کی هر روز بتونه حالا ناراحت نباش یه هفته دیگه تمومه

این روضه موضه ها تو ایران تمومی نداره

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
چرا بابا...  محرم صفر. فاطمیه... بقیش که چیزی نیست. همین دوتاست

همین دو تا یکی دو روز که نیست سه ماهه یه ماهم رمضونه  میشه چهار ماه ،کلا تقویم ما ایرانیا پر از وفاته

1432
همین دو تا یکی دو روز که نیست سه ماهه یه ماهم رمضونه  میشه چهار ماه ،کلا تقویم ما ایرانیا پر از ...

ماه رمضان که غم توش نیست زیاد... 

درد لحظه رو کسی میفهمه که منتظر می مونه.. 
اوووووووو.. اونم که یه شبه..  چقد سخت میگیرین

شبا همینقدری که من گفتم شب شادی نام ببر

شبا همینقدری که من گفتم شب شادی نام ببر

نیمه شعبان.. که از اول شعبان شروع میکنن خیابونا رو اذین مسبندن و..  عید غدیر.. که اونم تقریبا از بعد عید قربان 

. روز مادر.  همون تولد حضرت  فاطمه 

همون تولد  حضرت علی  روز پدر 

عید قربان 

عید فطر 

تولد امام رضا تا تولد حضرت معصومه که اسمشو گذاشتن دهه کرامت... 

هینا که میگم هم هر کدوم دهه به دهه براش جشن و اینا میگیرن... یعنی نه که یه روز باشه. 

بقیه تولدای اماما

بعدم اینا مذهبیا. 

خب بعدشم عید نورروز و شب بلدا و و اینام شادیه دیگه مذهبی هم نیست.. 

درد لحظه رو کسی میفهمه که منتظر می مونه.. 
1396
نیمه شعبان.. که از اول شعبان شروع میکنن خیابونا رو اذین مسبندن و..  عید غدیر.. که اونم تقریبا ا ...

والا شادیاشونم که مثل عزاداریشون انگار دارن نوحه میخونن و دست زدنشونم عین سینه زدنه،منظورم این مدلی نبود ،شاید شما احساس شادی میکنی در هر شرایطی،روحیتون خوبه ماشالله