2733
2739
عزیزم یه دندون پزشک خوب و عالی هست به اسم دکتر رشیدی. خیلی کارش درسته. توی خیابون آیت الله صالحیه. م ...

خوبی ابجی؟؟؟

امکان داره شمارشو بهم بدی واسه نوبت چون خود کرمان نیستم و باید از شهرستان بدم 

منتظر خبرت هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبی ابجی؟؟؟ امکان داره شمارشو بهم بدی واسه نوبت چون خود کرمان نیستم و باید از شهرستان بدم  م ...

عزیزم ببخشید الان از شوهرم پرسیدم متوجه شدم اشتباه گفتم. دکتر شهیدی درسته نه رشیدی😁 شماره مطبش رو ندارم ولی آدرسش خیابون آیت الله صالحی قبل از چهارراه خواجو هستش. پشت ساندویچی لادن. بعد از ظهر هستش ولی خیلی کار نمیکنه شاید روزی دو سه نفر رو ویزیت کنه. اگه میتونی کسی رو بفرست یا خودت حضوری برو باهاش هماهنگ کن(حول و حوش ساعت ۴) در ضمن مطبش خیلی ساده ست و منشی هم نداره رفتی اونجا هنگ نکنی😁😁😁کارش عالیه.

2728
عزیزم ببخشید الان از شوهرم پرسیدم متوجه شدم اشتباه گفتم. دکتر شهیدی درسته نه رشیدی😁 شماره مطبش رو ن ...

پس چرا اینجوری؟؟ بدون منشی؟؟ کارش خوبه سرش شلوغ نمیشه؟؟؟

کارش عالیه من خودم پیشش دندون درست کردم. دندون عقلم بود خیلی خراب بود رفتم بکشمش ولی چون دندون جلویی رو هم کشیده بودم گفت آخر دهنت خیلی خالی میشه( در صورتیکه دکترای دیگه همه گفتن بکش) کاری که واسم کرد اومد دندونم رو از وسط شکوند نیمه خرابشو درآورد و نیمه سالمش رو با مواد پر کرد (مثه وقتی که میخوای ایمپلنت کنی) یه پایه درست کرد و گفت هفته دیگه بیا تا این روکش درست کنم و این پایه رو به دندون جلویی وصل کنم و یه دندون بزرگ درست کنم تا دهنت خالی نشه. ولی من نتونستم دیگه برم و الان چهارساله با همون پانسمان دندون دارم غذا میخورم و آخ نگفته.

شوهرمم حدود ۱۰ سال پیش دندون پر کرد پیشش و الان خداروشکر اصلا نه دندونش شکست نه موادش ریخت

چیزی که من راجع بهش شنیدم اینه که سیتیزن آمریکاست و موادشم از همونجا تهیه میکنه. از لحاظ ثروت هم اوضاعش خیلی عالیه و خودش میگه من واسه پول کار نمی کنم فقط واسه سرگرمی و مشغول بودن کار میکنم واسه همین خودش رو خسته نمیکنه و در نهایت شاید حداکثر خیلی به خودش فشار بیاره ۴ نفر رو توی یه روز می بینه

2740

اعتقادی به این تجملات دفتر و منشی و اینجور چیزا نداره و بابتشون هزینه نمیکنه من خودم بار اول که رفتم واقعا شوکه شدم😄 باورم نمیشد اینجا اصلا مطب باشه و ایشون دکتر باشن😄😄😄

اعتقادی به این تجملات دفتر و منشی و اینجور چیزا نداره و بابتشون هزینه نمیکنه من خودم بار اول که رفتم ...

اینجور که میگه خیلی خوبه فقط شمارشو میخوام که ازش وقت واسه عصب کشی بگیرم و بعدش پر کنم

[QUOTE=72923213]والا شماره ندارم ما حضوری میرفتیم. از نت یه شماره پیدا کردم نمی‌دونم درسته یا نه

دوست عزیز از تایپیکت خیلی گذشته اما دندون پزشک خوب پیدا کردی؟پیش دکتر شهیدی رفتی؟

دوست عزیز از تایپیکت خیلی گذشته اما دندون پزشک خوب پیدا کردی؟پیش دکتر شهیدی رفتی؟

سلام دوست عزیز، شما دندونپزشک خوبی پیدا کردین؟ 

خیلی ممنون میشم اگه جوابتون مثبته منم راهنمایی کنین؟ 🙏

2706