2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805192 بازدید | 290067 پست
سلام خوشکلا صبحتون بخیر 😍😍😍😍😍😍😍 منم امروز وزن کردم خداروشکر وزنی که با رژیم سریع کم کردم برن ...

خداروشکر ک رسیدی ب اونی ک میخاستی😘😘😘😘

خودتم همیچنین سال خوبی داشته باشی😍😍

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام عجقم😚😚😚رعد برق بیدارم نمود😂😂😂ولی خیلی بالون گشنگیه 😍😍😋😋دارم با صداش حال میکنم 😍😍

سلام خوشبحالت چه صدا ی قشنگی

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم با وجود اینکه دیروز فست نبودم وزن کردم ۵۲ و ۶۰۰ بودم با همین وزن پایان امروز تاپیک رو ترک میکنم ...

همچنین عزیزم😘 .اشکم دراومد⚘⚘⚘

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2742
🤣🤣🤣🤣🤣میشی ننه  میشی ‌تو هم علوووس میشی‌ و هشتک هات رو رو میکنی‌ مثل این😁 #حسین‌.تو.لوح ...

😂😂😂😂😂 انشاءالله

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍

[QUOTE=84847901]سلام نیکی جونم 😙😙😙😙😙 انشااله سال خوب و خوشی رو پیش رو داشته باشی کنار خانواده عزیزت😍😍😍😍😍 ...[/QUOTE

فدااای مهربونی خودت بشم😙😙مریم جووونی‌

انشالا که خودت خوب و خوش و خرم‌ باشی😘😘😘

سالی پراز نعمت و برکت و سلامتی و عشقققققققق فراووون‌ باشه برات ‌ مریم گلییی😍

تیکر هدفمیییی   
اینجام برف گرفته داره برف میاد😍😍

برای کجایی اینجا الان اندازه گرفتم ۲۰ سانت شده😍😍 اینقد رعدو برق میزنه البته جمعه هم برف اومد اینجا 

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
منم با وجود اینکه دیروز فست نبودم وزن کردم ۵۲ و ۶۰۰ بودم با همین وزن پایان امروز تاپیک رو ترک میکنم ...

شهرزاد جونم شما بمن خیلی انرژی. و انگیزه دادی خیلی کمکم کردی واقعا ازت ممنونم به تموم سوالاتم با صبر. و حوصله جواب میدادی 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

با متن های قشنگ و پر از انرژی خیلی ممنونم از شما🌺🌺🌺🌺🌻🌺🌺🌺🌺🌻🌺🌺🌺

امیدوارم سال 98 سال بسیار بسیار خوبی برای شما و خانواده محترمتون باشه خیلی دلم میگیره که اینجا نباشی 😭😭😭😭😭😭میدونم که عاشق. گل و گیاهی اینم تقدیم به شما 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸💐💐💐💐💐💐💐و همچنین کتاب 📚📚📚📚📚📖📖📖😃😃😃😃😃😃😃😃😃

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
2740
سلام خانومای گل 😚😚 میبینمکه هیشکی نیس وزنشو اعلام کنه😂😂  بچه ها من دیروز فست نبودم پرخوری ...

سلام سها جون خوبی؟؟؟؟😘😘😘😘😘

بهار جون مبارک باشه کاهش وزنت 😘😘😘😘😘ریپلای نمیشد

سلام صبح بخیر🤗🤗من دشوری نرفته بیدم؛وزنمم ۷۷.۱۰۰ دقیقا وزن بعد رژیم سریع🙄🙄 خوشحالم ک‌اضافه نبودم

😘😘😘😘😘😘سلام

سلام خانومای خوشگل.... صبح تون بخیر. عزیزان من با اینکه روز دوم پریود هستم اما رفتم رو ترازو و ۴۰۰ ت ...

سلام عزیزم. 😘😘😘😘😘من نرفتم گذاشتم برای هفته بعد

کاهش وزن ها مباااااارک😍😍 منم وزن کردم  . ۵۶و ۴۰۰😄😄

سلام عزیزم چقدر کم شدی؟؟؟؟

شهرزاد جونم شما بمن خیلی انرژی. و انگیزه دادی خیلی کمکم کردی واقعا ازت ممنونم به تموم سوالاتم با صبر ...

قربونت عزیزم از این همه لطف و محبتی که به من داری ممتونم کاری نکردم تلاش و اراده ی خودت بوده گلم منم اگر کاری کرده باشم وظیفه بوده😚😚😚😚😚😚😚😚

هپچنین برای خودت هم😍😍😍😍مرسی مرسیییی😍😍

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2706