2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805037 بازدید | 290067 پست
سلااااام عزیزم.بله مشهدم.قربون دل مهربونت😍

فدای تووووو😘😘😘😘

سلااااام عزیزم.بله مشهدم.قربون دل مهربونت😍

منم نذر کردم از فردا 40روز برم حرم پیاده 

شانستون هوا بهتر شده نسبت به چند روز گذشته امروز یکم باد میومد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نذر کردم از فردا 40روز برم حرم پیاده  شانستون هوا بهتر شده نسبت به چند روز گذشته امروز یکم ...

امروزعالی بود،بادمی اومدوخنک تربود،وااااای دیروزخیلی گرم بود.حرم رفتی منم دعاکن عزیزم😢

2731
امروزعالی بود،بادمی اومدوخنک تربود،وااااای دیروزخیلی گرم بود.حرم رفتی منم دعاکن عزیزم😢

اره دیروز گرم بود 

چشم فدات شم محتاجیم به دعااا

اره دیروز گرم بود  چشم فدات شم محتاجیم به دعااا

عزیزم میگم داخل مشهدزوارپاکستانی زیاده،خیلی درخواست کمک مالی دارن،من دلم براشون میسوزه،به نظرت راست میگن.آخه میگن پاکستانی هاخیلی فقیرن😧

بچها از همتون ممنونم که به حرفام توجه کردین ایشالا بتونم براتون جبران کنم خیلی گلین دوستون دارم❤

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
2738
عزیزم میگم داخل مشهدزوارپاکستانی زیاده،خیلی درخواست کمک مالی دارن،من دلم براشون میسوزه،به نظرت راست ...

نه عزیزم به نیازمندی ک خودت میشناسی کمک کن اینا درامدشون از همه بالاتره.... دلت نسوزه فقططط بعضی وقتا ک میبینی ته دلت مونده به یکیشون کمک کنی مورد نداره ولی باور کن نیاز ندارن

گروه آبی ،وزن شروع: ۹۳💙وزن هدف : ۷۵💙 وزن فعلی: ۷۶.۹۰۰💙 خداکنه تا عروسی خواهرم به این وزن برسم🙂 
نه عزیزم به نیازمندی ک خودت میشناسی کمک کن اینا درامدشون از همه بالاتره.... دلت نسوزه فقططط بعضی وقت ...

امروزیکیشون درخواست کمک داشت،شوهرم کمک کرد،ممنون که گفتی عزیزم😘😘😘

عزیزم میگم داخل مشهدزوارپاکستانی زیاده،خیلی درخواست کمک مالی دارن،من دلم براشون میسوزه،به نظرت راست ...

والا من خودم کمکی نمیکنم 

یا میندازم تو ضریح 

من خودم چند تا بچه یتیم برداشتم ماعیانه به اونا کمک میکنم 

ولی شوهرم که خادم هست تو حرم میگه گفتن کمک نکنید به این جور افراد 

دیگه نمیدونم هر چی صلاح میدونید

نه عزیزم به نیازمندی ک خودت میشناسی کمک کن اینا درامدشون از همه بالاتره.... دلت نسوزه فقططط بعضی وقت ...

اره افرین حرف منو میزنید 

شما هم مشهدی عزیزم

والا من خودم کمکی نمیکنم  یا میندازم تو ضریح  من خودم چند تا بچه یتیم برداشتم ماعیانه به ...

آره راس میگین خیلی التماس کرد،پنج تومن بیشترندادیم.بازنش بودولباستشونم خوب بود،شوهرمن خیلی زوددلش میسوزه،انگاراراده ای برای نه گفتن نداره

آره راس میگین خیلی التماس کرد،پنج تومن بیشترندادیم.بازنش بودولباستشونم خوب بود،شوهرمن خیلی زوددلش می ...

التماس کردن شگردشونه عزیزم

اره افرین حرف منو میزنید  شما هم مشهدی عزیزم

نه عزیزم خواستگارم مشهدی بود البته شانس نیاوردم😅

2706