2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805003 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حاجيه كيه

منم  

امشب1300 بستم با یک ساعت ورزش هوازی شدید

آخرشبم نیم ساعت دوچرخه میرم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
خوب من اینجا هم بگم امروز 523 تاکالری مصرفی داشتم یه ساعت پیاده روی داشتم بالتی 5000 گام رفتم @حاج ...

من1300 مصرفی داشتم یه ساعت ورزش 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
دقیقا گل گفتی... ماشاءالله به گل پسری با این همه درک و فهمش 

در چه حالی؟

رعایت میکنی؟

فردا فسته یکشنبه وزن کشی حتما خبرای خوبی بهمون میدی

فدای تو دوست خوبم😍😍😍 ماهم خوش هیکلیم پس چیییی😀😀😀😀 منم دومین بچم دختر شد و خداروشکر میکنم چو ...

چطوریایی دختر جون؟

آبجیت خونتون بود رعایت کردی؟

2738

@مهدیه24    

کالری مصرفیم تا الان ۱۰۰۰ ( چندتا خرما و چند تا زردآلو + برنج و کوفته ای که نصف شب خورده بودم )

شام سینه مرغ با سالاد میخورم 

ورزشامم 👇

پ شکم دو ست ۳۰ ث

پ پهلو چهار ست ۳۰ ث

حلقه نیم ساعت

۱۵۰ پروانه 

۱۰۰ زیر شکم

۱۵۰ تا طناب

چالش ورزشهای شکم روز هفتم

پیاده روی دو ساعت

فقط دراز نشستم مونده که جون نمونده برام انجام بدم 🥴

شاید اونم تا اخر شب انجام دادم 

امروزم ماسک سفیده تخم مرغ گذاشتم

یه دونه زردآلو هم له شده بود مالیدم به پوست صورتم

الانم میخوام ماسک برنج بزارم روی پوست صورتم 

۸ ل آب خوردم

۳ ل چای سبز دارچینی برای کالری سوزی بیشتر 

بچه ها روی تردمیل بودم شوهرم زودتر از همیشه اومد خونه واسه اینکه سوپرایزم کنه هیچی بهم نگفته بود منم خیس عرق بودم یه وضی 😁

بعدش دبگه نتونستم ادامه بدم وگرنه سه ساعت میخواستم پیاده روی کنم 

بعدش براش چایی و شیرینی زبان آوردم و چالش ورزشای شکمو انجام دادم (اولین بار بود میدید ورزش میکنم آخه بیشتر اوقات یا پنهانیه یا قبل اینکه بیاد تمومش کردم خخخ) بعد بهم گفت برات یه دونه دوشک ورزشی میگیرم اذیت نشی 🤩🤩🤩 آخه دید زیر پام پتوی پسرمو انداخته بودم داشتم ورزش میکردم 🥴🥴

خوشحالم که دیگه ب ورزشام گیر نمیده که هیچ مشوقمم شده 💪💪🤩😍😘

البته هر روز یه نظری میده خخ یه روز اینجوریه یه روزم مخالف صد در صدی میشه 😁

2706