2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805054 بازدید | 290067 پست
سایز 0 تا 1 اصلا نداشت واسه همین یه دونه خریدم خیلی خوشگله  جایی که لباسشو خریدم خیلی مدلای ق ...

کلا همیشه از این جنسا بردار ۱۰۰درصد کتان نوشته پشت یقه اش

هم اب نمیره رنگش نمیره مهمتر از همه حساسیت نمیده واسه بچه

یه سری لباسا هستن ارزونترن ولی پلی استری هس بچه اگزما میگیره

ولی این مدل خیلی خوشگل ونانازیه مبارکت‌باشه عزیزم به شادی بپوشونیش

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
@مهدیه24     کالری مصرفیم تا الان ۸۴۳ تا  ورزشامو همشو امروز انجام دادم خیلی خو ...

ایول عالیه ولی من از امروز ورزشهامو کم کردم که یهو بدنم استپ نکنه مخصوصا پروانه که حاجیه فاطمه‌میگفت‌افتادگی‌رحم میاره🤐

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا همیشه از این جنسا بردار ۱۰۰درصد کتان نوشته پشت یقه اش هم اب نمیره رنگش نمیره مهمتر از همه حساسی ...

مرسی عزیز دلم

هم از دعات هم از راهنماییت

ولی این لباس جنسش کاملا مشخصه که نخ و پنبه و پارچه است

توش اثری از پلی استر یا نایلونی چیزی نیست

چون جای مطمئنی بود ازش خرید کردم 

من خودم به شخصه خیلی پوستم حساسه، اصلا لباسایی که یکم جنس نایلون داشته باشن با سیخ بدن نمیتونم بپوشم واسه همین واسه دخترمم دنبال اینجور لباسا نمیرم

عه با چند بستی کالری امروزتو ؟؟؟ نووش جونت جیگر ولی مواظب باش با کالری کم نبندی وگرنه بعد از یه مدت ...

۱۱۰۰شد امروز همه چیم خوردم دیگه جا نداشتم ۳۰۰تا دیگه میتونستم بخورم

2728
مرسی عزیز دلم هم از دعات هم از راهنماییت ولی این لباس جنسش کاملا مشخصه که نخ و پنبه و پارچه است ت ...

اره میدونم میگم‌که منم همین‌رو واسه دخترم گرفته بودم‌این جنس‌عالیه

من امروز 3 کیلو متر پیاده روی تند داشتم که 236 تا کالری سوزندم 437 تا کالری مصرف کردم از امروز هم چا ...

یک ماه بدون کربوهیدرات یعنی مشکلات بزرگ در راه لاغر کردن و همچنین از بین بردن عضلات

دیگه بهت نمیگم انگار حرف به گوشت نمیره کاش اونموقع من میخاستم رژیم بگیرم یکی اینا رو بهم میگفت که این همه مشکل برام پیش نیاد

منم1300 تا مصرف کردم ساعت7 تا حالا تو پارکم یه ساعت و نیمم ورزش کردم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
یک ماه بدون کربوهیدرات یعنی مشکلات بزرگ در راه لاغر کردن و همچنین از بین بردن عضلات دیگه بهت نمیگم ...

آرااام آرااام باسه چرا میزنی یه چالش تو مانکن بود دیگه ادامه نمیدم😖😖😖

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
2740
یک ماه بدون کربوهیدرات یعنی مشکلات بزرگ در راه لاغر کردن و همچنین از بین بردن عضلات دیگه بهت نمیگم ...

کربوهیدرات 

برنج ونان وماکارونی وسیب زمینی میشه؟

ایول عالیه ولی من از امروز ورزشهامو کم کردم که یهو بدنم استپ نکنه مخصوصا پروانه که حاجیه فاطمه‌میگفت ...

آهان اره من چون دو روز پرخوری داشتم مجبورم بسوزونم

امشبو با ۱۴۱۰ تا بستم اندازه کالری مجازم 💪

شام دو تا کتلت + ۵۰ گرم نون لواش و یه دونه خرما 

مثلا چند بار در هفته برنج‌میخوری؟من دوبار 

ولی نان‌رو هر روز میخورم به‌جز‌خگخ‌ وفست ۱ کف‌ میخورم اونم سبوس دار

مثلا چند بار در هفته برنج‌میخوریم من دوبار  ولی نان‌رو هر روز میخورم به‌جز‌خگخ‌ وفست ۱ کف‌ میخ ...

منم تقریبا هر روز نان میخورم اتفاقا روزای فست اگه نان نخورم بی حال میشم حتما تو فستام نان یا برنج هست

برای پر کردن کالری مغزها خیلی خوبن که البته خریدن و خوردنش کار هر کسی نیست من کنجد میخورم و کشمش برا اینکه کالریم پر شه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
منم تقریبا هر روز نان میخورم اتفاقا روزای فست اگه نان نخورم بی حال میشم حتما تو فستام نان یا برنج هس ...

من‌کنجد که نمیتونم هم ندوس هم جوش میزنه ولی مویزمیخورم‌ توت خشک وبادوم زمینی هم‌میگیریم‌انجیر‌خشک‌ونخود چی خام