2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805816 بازدید | 290067 پست

@pari95   دیووونه این کارا چیه ک میکنی؟؟؟ورزشای با سن اصلا این چیزی نیست ک تو میگی...اینجوری فقط به دیسک و کمرت فشار میاد ک خدایی نکرده جبران ناپذیره...

خودتو داغون نکن لطفا...ورزشای با سن رو دانلود کن و   همونارو انجام بده😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😊،من هدفم ۵۴ هستش چون قدم زیاد بلند نیست ۱۶۰ هستم 

منم ۱۶۰ام جیگر...ولی با ۵۷ هم خیللللی عالی میشیم که...

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
2731
منم ۱۶۰ام جیگر...ولی با ۵۷ هم خیللللی عالی میشیم که...

چه خوب،من فقط شکمم زودی میاد بالا تا یه کم زیاده روی کنم،

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
استخون بندی من ظریفه...شما چی؟

من بنظرم نه زیاد درشته نه زیاد ظریف متوسطم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
چه خوب،من فقط شکمم زودی میاد بالا تا یه کم زیاده روی کنم،

منم از وقتی سزارین کردم یه خورده شکمو دارم...ولی چه میشه کرد دیگه😖

منم از وقتی سزارین کردم یه خورده شکمو دارم...ولی چه میشه کرد دیگه😖

امان ازسزارین،دقیق که نگاه میکنم زیرشکم دارم اونم بخاطرهمین سزارینه،ولی بودن سزارینی ها که شکمشون تخت شده با ورزش تو اینستا دیدم 

عجبا تو که خوبی چرا زر الکی میزنه😓

سارا

من با ترازوی خونه که وزن میکنم از 65.500 وزن قبل بارداریم شدم 72.700 (ناگفته نماند که یه هفته دیگه 7ماهم تموم میشه). 

با ترازوی اونا هم قبل بارداریم 69 بودم امروز 77 نشون میداد

بعد میگفت تو نمودار وزن گیری ما تو خیلی بالاتر از رنجی😔😔😔

هیچی دیگه مجبورم همینقدر غذا رو هم کم کنم، همون شیرینی شکلاتی هم که هوسی میخوردم دیگه نخورم. 

بلکه رو همین وزن ثابت بمونم

ولی سارا من قند خون ناشتام شده 73 و بی اینکه خودم بخوام بدنم به شدت شیرینی جاتو طلب میکنه (دیگه وقتی خیلی بهم فشار بیاره میرم سمتش) 

امان ازسزارین،دقیق که نگاه میکنم زیرشکم دارم اونم بخاطرهمین سزارینه،ولی بودن سزارینی ها که شکمشون تخ ...

من زیاد نمیخام به خودم سخت بگیرم...چون میگم یکی دوسال دیگه باید انشالله استارت بچه بعدی رو بزنم.دوباره همون آش و همون کاسه😭😭حیف این همه تلاش

فقط میخام سایزم ۳۶بشه😉

من زساد نمیخام به خودم سخت بگیرم...چون میگم یکی دوسال دیگه باید انشالله استارت بچه بعدی رو بزنم.دوبا ...

من که تو این تاپیک بودم داشتم کم میکردم تو فکر بچه نبودم گفتم شکمم اب شه تا اگر باردار شدم شکمم بزرگتر ازاین‌نشه که باردارشدم وسقط شکمم بعد سقط بزرگتر شد.منم سخت نمیگیرم آرام آرام پیش میرم،ولی کالری شماری رو دوس دارم چون همش سالم خوری

سارا من با ترازوی خونه که وزن میکنم از 65.500 وزن قبل بارداریم شدم 72.700 (ناگفته نماند که یه هفته ...

عزیزم خوراکت اندازس کمش نکن،پیاده رویتو حتما داشته باش،برنجو کم کن

البته دکتری که وزن لباسو معده پر ودر نظر نمیگیره و ٱرد میده همچینم راس نمیگه😏

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
من زیاد نمیخام به خودم سخت بگیرم...چون میگم یکی دوسال دیگه باید انشالله استارت بچه بعدی رو بزنم.دوبا ...

لاویا جان

شما حتی اگه دوباره باردار هم بشی اگه مواظب باشی بی رویه وزنت اضافه نمیشه و دیگه دردسرای بارداری اولتو نداری

بعد زایمانتم راحت تر برمیگردی بهوزن قبل بارداریت