2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804969 بازدید | 290067 پست

@حاجیه   من گزارش بدم برم لالا امروز با مانکن گام شروع کردم 3 کیلومتر پیاده روی داشتم واینکه با600 بسته ام صبحانه کف دست نون یه تیکه هندوانه ناهار 3 تا تیکه پیتزا شام دوتا خرما یه فنجون شیر تماااام ببخشید خیلی خسته ام برم بخوابم به امید نزدیک شدن به هدف

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@حاجیه   من گزارش بدم برم لالا امروز با مانکن گام شروع کردم 3 کیلومتر پیاده روی داشتم واینکه ب ...

شبت خوش منم490 تا مصرفی داشتم و نیم ساعت پیاده روی فقط

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2728
۱۵۰ پروانه ۱۰۰ طناب‌ ۱۵۰ زیر شکمی‌ ۱۵مین‌رقص ۱۵‌مین‌حرکات ایروبیکی‌ ۷۰‌دراز‌ونشست‌ و۱۰۰پهلو‌ ۳عد ...

ایول خانمی امروز گل کاشتی آ 

خداقوت 💪

من هیچی ورزش نداشتم جز پیاده روی و دراز نشست 😏 

زود زود گزارش بده منم تشویق شم ورزش کنم 🥴

آفرین میشه بپرسم 490 تا چیا خوردی که انقد کم شده

حالا دقیق سخته نوشتن سه قاشق برنج بدون روغن و دو قاشق قورمه سبزی رژیمی بقیه ش هم میوه بیشتر خیار و البته50 گرم هم نان تافتون

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
حالا دقیق سخته نوشتن سه قاشق برنج بدون روغن و دو قاشق قورمه سبزی رژیمی بقیه ش هم میوه بیشتر خیار و ا ...

آفرین مراقب باش شب چیزی نخوری شیطون گولت نزنه شب خوش تا فردا

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
2738
آفرین میشه بپرسم 490 تا چیا خوردی که انقد کم شده

دیگه تاکید نکنم پشت هم بخای کالری کمتر از مجازت دریافت کنی عضلاتت از بین میره و البته کاهشت متوقف میشه تو الان کالری مجازت1600 هست نهایت1400 تا شو مصرف کن 

من تو رژیم قبلیم اشتباه الان تو رو کردم

۱۵۰ پروانه ۱۰۰ طناب‌ ۱۵۰ زیر شکمی‌ ۱۵مین‌رقص ۱۵‌مین‌حرکات ایروبیکی‌ ۷۰‌دراز‌ونشست‌ و۱۰۰پهلو‌ ۳عد ...

عزیزم سعی کن طناب و پروانه نزنی دکتر گفته باعث افتادگی رحم میشه به جاش خب یه ورزش دیگه بکن احتیاط شرط عقله

بچه ها😭😭😭😭😭 این سوزش قفسه سینه تا گلو از امروز اومده سراغم یعنی تا موقع زایمان قراره باهام با ...

آره عزیزم خیلی آدم اذیته 😖😖😖 تا آخر بارداری هست متاسفانه مال دیافراگمه

خدا قوت مامان گل ناز جونی 💪

آره عزیزم خیلی آدم اذیته 😖😖😖 تا آخر بارداری هست متاسفانه مال دیافراگمه خدا قوت مامان گل ناز جونی ...

اشکال نداره

این یعنی اینکه دخترکم داره درست و خوب رشد میکنه دیگه

هرچی هست به جون میخرم

از تهوع که بدتر نیست

راستی اسم دخترمو جابه جا گفتی😁😁😁نازگل❤️

شب همگی بخیر دوستان من با ۱۰۰بستم بیشتر اشتها نداشتم😢😢

اینجوری بیشتر موهات میریزه ها

اینقد کالری پایین واقعااا ضرر داره

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
اشکال نداره این یعنی اینکه دخترکم داره درست و خوب رشد میکنه دیگه هرچی هست به جون میخرم از تهوع که ...

آره عزیزم ان شاالله این چند وقتم میگذره و به محض اینکه صحیح و سالم دنیا اومد همه این سختیا رو فراموش میکنی هرچند که بعد از بارداری هم دلت برای این دوران تنگ میشه 

هر چی نی نی به سمت لگن پایین تر بره و نزدیک به زایمانت شه این درد قفسه سینه کمتر میشه 

نازگل خانم گل 😘

2706