2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805024 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس دیگه هیچی نگو😂😂😂😂 چون من خیلییییی دوست دارم نیمرو با عسل رو

نیمرو با عسل😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
نیمرو با عسل😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

بابا

مگه تهرانیا نیمرو با خرمانمیخورن؟ 

خب عسل چیه مگه؟ 

نگفتم که نیمرو رو تو عسل بپزید😂😂😂

بعد اینکه نیمرو آماده شد با عسل نوش جان کنید

مگه تو اصفهان گوش فیل بادوغ نمیخورن؟ 

پس اونم کخه؟ 

2740
بابا مگه تهرانیا نیمرو با خرمانمیخورن؟  خب عسل چیه مگه؟  نگفتم که نیمرو رو تو عسل بپزید ...

😳😳😳😳😳😳😳😳😂😂😂😂

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
با خرما خوبه بد نیس نیمرو خال بو میده😷

اره بوش واقعا بده .من زیاد بدم نمیاد وقتی با کره بپزی خوبه بو نمیده😁

کاملا درکت میکنم عزیزم من 2 بار این تجربه رو داشتمو میفهمم که چی میگی ولی دنیا که به آخر نرسیده، ب ...

عزیزم شما دوبارسقط داشتید خونریزی داشتید یا لکه بینی من همون اولش چندتا لک دیدم ولی دوبا دارم میرم سرویس هیچ لکی نمیبینم یعنی امکانش هست دوباره شروع شه

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
عزیزم شما دوبارسقط داشتید خونریزی داشتید یا لکه بینی من همون اولش چندتا لک دیدم ولی دوبا دارم میرم س ...

بار اول که از همون اول افتادم به خونریزی رنگ قرمز روشن و 3روز بعد از خونریزی سقط شد

باردوم اول لکه بینی پیدا کردم مه با شیاف قطع شد

دوباره بعد یک هفته با شدت بیشتری شروع شد که نه شیاف نه آمپول جلوشو نگرفت و یک هفته تمام انقدر ازم خون و لخته رفت تا کاملا هرچی بود و نبود از رحمم پاک شد

بار اول که از همون اول افتادم به خونریزی رنگ قرمز روشن و 3روز بعد از خونریزی سقط شد باردوم اول لکه ...

یعنی امکان داره شروع کنم به خونریزی؟

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2706