2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806151 بازدید | 290067 پست
منو لاغری محاله محال من دوران اوجم58 کیلو بودم که باز هم لاغر به حساب نمیومدم

همونم خودش خیلی .عههه ناامید نباش عزیزم تو میتونیییییییییییییی

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون حرفای بقیه باعث شده اگه فکر میکنی خوبی دیگه فقط فرم دهی کار کن 🤔

نه اصلا خوب نیستم نزدیک70. یکم اصافه شم رسیدم به 70. باید بشم59.

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
منو لاغری محاله محال من دوران اوجم58 کیلو بودم که باز هم لاغر به حساب نمیومدم

چرا ؟چون قدت ۱۵۵؟باور کن اگه با این قد وزنت تو دهه ۵۰باشه بهترین اندامو خواهی داشت😍من قبلا هم اینجا گفتم خواهرزادم قدش۱۵۴ بهترین هیکلو داره😍مث کیم کارداشیانه😍خیلیم مواظب خوردوخوراکشه وبرنج بزور دوتا قاشق میخوره،توهم میتونی

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
نه اصلا خوب نیستم نزدیک70. یکم اصافه شم رسیدم به 70. باید بشم59.

خب پس به خودت بیا برو اینستا یکم خانمای خوش هیکلو  ببین ورزشاتم شروع کن اصلا مگه رقیبم نیستی؟

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
خوب الان همینکارت به شدت اشتباهه.  چرا نباید از دیشب چیزی بخوری!!!!!! من دکتر که میرفتم میگفت ...

باشه این هفته فقط گام شمارو طناب و پروانه و چالش چرلی سوزی میرم  ورزشمو زیاد میکنم. برنج هم حذف میکنم . بیشتر وعده هامو نان پنیر سبزی می‌خورم و شیر. ببینم کم میشه یا نه. 

ببخشید چجوری این تاپیک رو ذخیره کنم

بالای صفحه پایین عنوان اون علامت که کنار سه نقطس وبزنی ذخیره میشه بعد تو داشبرد تو تاپیک های ذخیره شده میتونی اینجارو پیدا کنی

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
بالای صفحه پایین عنوان اون علامت که کنار سه نقطس وبزنی ذخیره میشه بعد تو داشبرد تو تاپیک های ذخیره ش ...

فدات بشم عزیز ممنونم از راهنماییات یعنی میشه منم یه روز بشم ۶۵

من به دنیا و قانونش کاری ندارم وجود بچه هام یه دنیاس👧👦
خخخخ قربونت😘صدف همش یا مهمونیه یا مهمون داری😲وقت نداره بیاد😙

❤😘😘😘فدات بشم .اونم که مثله منه همش دورش شلوغه 😫

خب پس به خودت بیا برو اینستا یکم خانمای خوش هیکلو  ببین ورزشاتم شروع کن اصلا مگه رقیبم نیستی؟

اوهوم😩😩

این هفترو قوی شروع میکنم 💪

بیا برنامه هامونو شب قبل به هم بگیم موافقی؟

2706