2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805001 بازدید | 290067 پست
ان شاا...عزیزم.من بیشتربایدسایزکم کنم به خصوص ران وبادسنج.امیدوارم باکاهش وزن اوناهم کاهش پیداکنن😦

همدردیم،سلام گلابی🙋‍♀️🙋‍♀️

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان وقیح دوباره آلبوم گذاشته بود؟کی دیده .عکس ماهم توش بوده یا نه🤔🤔

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2731
کار درستو میکنن میگن درسته توبارداری دو نفر حساب میشی ولی نباید دوبرابر غذا خورد این اشتباه رایج ما ...

دقیقا

به خصوص اینکه سر بارداری خواهرم، خواهرم دچار همین حرفای اشتباه شدو خیلی چاق شد

دیگه مادرم چشمش ترسیده، همش مواظبمه چاق نشم

آره خیلی بده.یادمه دانشجوبودم،یه بنده خدایی میگفت الهام چراندامت اینقدزنونس😢😢😢.

واا. حالا من خودم عاشقشم فقط یکم فرم بگیره عالیه😍به کسی گوش نکن اتفاقا اندام ماها برای خانما مناسبتره کمر باریک و باس ن بزرگتر .ببین وقتی لباس میپوشی چه قدر نازی و خوشمل 

2738
دقیقا به خصوص اینکه سر بارداری خواهرم، خواهرم دچار همین حرفای اشتباه شدو خیلی چاق شد دیگه مادرم چش ...

خدا برات پدرو مادرتو حفظ کنه دوستم😙😙😙

واا. حالا من خودم عاشقشم فقط یکم فرم بگیره عالیه😍به کسی گوش نکن اتفاقا اندام ماها برای خانما مناسبت ...

آخه من حسابی بزرگه.بالاتنه لاغر،پایین تنه چاق.بااینکه اضافه وزن روردکردم،ولی پایینوتنم بااونایی که هفتادبه بالاهستن برابره😢😢😢😢

وااای چه بد.مریض روانی.😡

اووف روانی مال دودقیقه اشه .خیلی از دوستای من که تو ختم بودن بخاطر همین موضوع کاربریشونو ترکوندن😢😢😔😔

آخه من حسابی بزرگه.بالاتنه لاغر،پایین تنه چاق.بااینکه اضافه وزن روردکردم،ولی پایینوتنم بااونایی که ه ...

دور رانو باس ن ات چنده؟از من که بدتر نیست مطمعنم🤣🤣من زیادی اعتماد به سقف دارم .فقططط دلم میخواد شکمم تخت بشه

اووف روانی مال دودقیقه اشه .خیلی از دوستای من که تو ختم بودن بخاطر همین موضوع کاربریشونو ترکوندن😢😢 ...

خب بچه هاعکس نزارن،یاصورت اصلانزارن.چه کاریه آخه،به دردسرش نمی ارزه😦

2706