2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806075 بازدید | 290067 پست
اره خوبم شب مهمون دارم😢

عزیزم با کمر دردت مهمون داری که خیلی سخته 😳😳😳😳چند نفرن؟؟

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
ایشالا که قبول میکنه خدای مهربونم 🤗🤗🤗

😘😘😘😘😘😘😘😘

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب من خونه رو تمیز کردم کلی مواد کوفته درست کردم وگذاشتم تو فریز سه تاشم واسه شام میزارم😍با سبزی بد ...

سلام سارا جونم خوبی ؟؟؟؟راستی نذریت قبول باشه

2731
عزیزم🙂🙂🙂 خدا کوچولوهاتو برات حفظشون کنه آخه واقعا لوازم نی نی خیلی بانمکنو حس قشنگی دارن ریزه م ...

سلام مائده جون خوبی؟مبارک باشه عزیزم خیلی خیلی ناز بود من عاشق لوازم دخترونه ام دلم رفت

سلام خوشکلا

خوبین

من که تا سحر بیدار بودم بعد خوابیدم تا یازده که پسرم بردم کلاس

بعد اومدم شوهری خونه بود بهش گفتم من بیهوش شدم خودت ساعت 1 برو دنبال ارشا

باز رفتم روی تخت ارشا خوابیدم یهو بیدار شدم دیدم ساعت 2ونیمه🤣🤣🤣

چون سحری نخوردم و چند روزه ای و تخم شربتی نمیخورم کاملا احساس میکنم بدنم داره ضعیف میشه

باز از امشب تخم شربتی با آب درست کردم

افطار هم زرشک پلو با مرغ  برای خودم و آرشا

شامی گوشت برای جناب همسر داریم

جاتون سبزه حسابی

بعد از شامم میرم تا ساعت 12 خونه خواهرم با مامانم میریم شب نشینی

شبای ماه رمضون یا خونه مامان میریم میشینیم تا 12 با خواهرم یا با مامانم میریم خونه خواهرم 😁😁😁خونه خودم تعطیل 😬😄😆

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
سلام عسلم😚خوبم عالی😍قبول حق ایسالله همه حاجت روا بشیم🌷

ان شاالله همیشه خوب خوش باشی عزیزم 

همیشه لبت خندون باشه 

ان شاالله

چیطوری صدف جونی؟روزه ای؟خگخ یا نه؟گزارش😊ردکن بیاد

سلام عشقم آره روزه هستم بدون سحری

خگخ نمیتونم توی ماه رمضون

ولی فعلا شاید 150تا برای از دیشب 12 تا موقع اذان صبح که بیدار بودم حساب میکنم

افزار ولی میخورم که کالریم پرشه

سلام عشقم آره روزه هستم بدون سحری خگخ نمیتونم توی ماه رمضون ولی فعلا شاید 150تا برای از دیشب 12 تا ...

قبول باشه عزیزم 

منم بدون سحری روزه گرفتم

قبول باشه عزیزم  منم بدون سحری روزه گرفتم

من سحری پختم سر سفره سحر با شوهری حرفم شد قهر کردم

مثلا ناز کردم

ولی به ضرر خودم شد غش کردم امروز از گرسنگی

2706