2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804971 بازدید | 290067 پست
سلام ماری جون  خوبم، الان آمپول زدم شکمم درد میکنه☹️ولی درکل خوبم تو خوبی؟  زنده ای؟ 😁 ...

اخی عزیزم...باز خوبه از مسیر راحت شدی و شوهرت زحمتشونو میکشه برات...منم خوبم خیلی تشنمه ولی اصلا گشنه نیستم سرمم درد میکنه

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی عزیزم...باز خوبه از مسیر راحت شدی و شوهرت زحمتشونو میکشه برات...منم خوبم خیلی تشنمه ولی اصلا گشن ...

آره واقعا راحت شدم از مسیر

تازه خوبیش اینه که هر وقت برام میخواد آمپول بزنه قبل و بعدش بوسم میکنه🤗🤗🤗باعث میشه از استرسم کم شه🙊🙊🙊

آره دیگه تا عاذت کنی طول میکشه

اوایلش سر درد داره

منکه الان خیلی وقته روزه نمیگیرم بیشترین دلیلمم به خاطر تپش قلبمه

2728
من اوایل رژیم خیلی میرقصیدم بعد الان یماه دیگه نمیرقصم کاهشام اون اولا خیلی خوب بود بنظرت بخاطر رقص ...

چون اوایل رژیم بودی خیلی کاهش داشتی. طبیعیه الان کاهش وزنت کمتر. از قبل بشه . ولی اصلا ناراحت نباش قویتر از قبل ورزش هات رو ادامه بده بخدا موفق میشی انگیزت کم نشه اصلا روند رژیم همین طوریه هر چی به وزن هدفت نزدیک تر میشی کاهشات کمتر میشه یعنی زمان بیشتری میبره

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
آره واقعا راحت شدم از مسیر تازه خوبیش اینه که هر وقت برام میخواد آمپول بزنه قبل و بعدش بوسم میکنه🤗 ...

اوهوم شوهر ادم همیشه کنارت باشه خیلی خوبه.....واس منم شاید گاهی خل و جل بشه ولی همیشه وقتی کنارمه خیالم راحته😉خدا حفظش کنه برات

ن من همیشه گرفتم کلا تو ماه رمضونا میشم ی ادم دیگه🤣🤣روزه و نماز و ختم قرانو

2738
چون اوایل رژیم بودی خیلی کاهش داشتی. طبیعیه الان کاهش وزنت کمتر. از قبل بشه . ولی اصلا ناراحت نباش ق ...

اره اینکه هست ولی همش میگم نکنه اونموقعه رقصیدن برام اثر بیشتری میزاشته...حالا دوباره میخام رقصمم شروع کنم ببینم چی میشه نتیجه

خسته نباشی😂😂😂😂😂 پس تو ماه رمضون واسه خودت خانوم جلسه ای میشی😁😁😁

اره اتفاقا شوهرم امروز میگفت داره میاد روزایی ک با خدا میشی😂😂😂😂😂

اوهوم شوهر ادم همیشه کنارت باشه خیلی خوبه.....واس منم شاید گاهی خل و جل بشه ولی همیشه وقتی کنارمه خی ...

عزیزم روزه ای ؟خدا قبول کنه برای ما هم دعا کن

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
2706