2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804969 بازدید | 290067 پست
سلام خانوما عصرتون بخیر ،من دوگانگی گرفتم با این برنامه مانکن😕😕😕😦😦😦 ۲۰۰گرم سینه مرغ خام میزنه ...

پخته

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما عصرتون بخیر ،من دوگانگی گرفتم با این برنامه مانکن😕😕😕😦😦😦 ۲۰۰گرم سینه مرغ خام میزنه ...

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2728

پخته فک کنم

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍

سلااام عصرتون بخیر دوستای دوست داشتنی💟💟💟

من امروز تا الان نون نخوردم هوراااا😍😍

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
2738
سلااام عصرتون بخیر دوستای دوست داشتنی💟💟💟 من امروز تا الان نون نخوردم هوراااا😍😍

🙌🙌🙌آفرین عزیدم

آفرررین 😍

😆😆😆😆😆😆😘

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
این تخت کودک و نوجوانه که میتونه تا 15 سالگیش ازش استفاده کنه

ساده و قشنگه

میگم مائده اسم برا نی نی انتخاب کردی؟؟

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
🙌🙌🙌آفرین عزیدم

😆😘💜

2706