2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805057 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشيم رو با گوشي شوهرم عوض ميكنم ديگه ورزش هم شروع ميكننم

خوش به حالت گوشي شوهرم مثل منه. خيلي بدبختيه ميخىاستم تا اخر ارديبهشت رژيمم تموم شده . ولي نشد

تو دخملي دخمل😛
2731
😫😫😫نخسته فرزندم

شهرزاد جوننننننن

بیا تشویقم کن یکم انرژی بگیرم☹️☹️☹️

امروز رفته بودم دکتر وزن میگیرن دیگه، وزن کردم همون 600گرم فقط اضافه شده بودم

یعنی وزنم از 2هفته قبل تغییری نکرده🤗🤗🤗🤗

شهرزاد جوننننننن بیا تشویقم کن یکم انرژی بگیرم☹️☹️☹️ امروز رفته بودم دکتر وزن میگیرن دیگه، وزن کرد ...

تا ماه ٥ معمولا اضافه نميشه من تا ماه ٥ و ٦ همون ٦٦ بودم يهو تركيدم

تو دخملي دخمل😛
تا ماه ٥ معمولا اضافه نميشه من تا ماه ٥ و ٦ همون ٦٦ بودم يهو تركيدم

آخه من خیلی غذامو هم مواظبم

سعی میکنم زیاد نخورم (برنج و نون کمتر میخورم) 

بیشتر میوه و آجیل به اندازه و اینا میخورم

و من چون برای بارداری لاغر کردم دوست ندارم خیلیییییی وزنم زیاد شه

نهایتا 8 کیلو

امیدوارم از پسش بربیام

2738
من گژنمه امروز اخر برجه دوشیفتم جلسه دارم برم خونه مطمعنم ترکوندنش کارگر میاد برا پنجره بالکن ...

🙌🙌🙌🙌

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
راستی امروز صب هرکدوم از مانتوهام و پوشیدم به تنم زار زد....الان یه دونه 42تنمه ...گل من گلی خخخخخ ...

😊😂😂😂😂

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
عزیز دلم😍😍😍😍😍 تو انقد خانومی که مگه میشه ازت دلخور شد؟؟؟؟ درضمن تو چیزی به من نگفتی ... دوست و ...

اخه یاس عزیر شما که 88 رسیدی به 73 دیگه چی ازین بهتر خوب همه یه جایی کم میارن  15 کیلو کم کردی شما 

به نظر من با این همه مشکلات 15کیلو کم کردن  شاهکاره

عزیزم من خیلی بی ارادم تو همه کارام  وقتی ادمایی مثل بهارو زیبا رو میبینم یا شهرزاد و نیکی جان که خیلی مصمم با ارادن خودبه خود کم میارم ولی وقتی شمارو دیدیم که با این همه مشکل  15 کیلو کم کردی منم به شوق اومدم که اره

منم میتونم  

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️
ای جون دلم،مبارکت باشه،ان شاالله صحیح وسالم بیاد بغلت فرمانده جونم😘😘

سلام عزیزم قربونت 😘😘😘😘

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلااااااااااام💜💜💜💜💜💜💜 @بامدادخمار    مبارکککککککک عزیزم قدمش خیر باش براتون و ان ...

سلاااام عزیز دلم ممنون گلم قربونت 😘😘😘😘😘😘♥️♥️♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام الهه جون .چطوری ؟؟؟تبریک میگم عزیزم انشاءلله به سلامتی😘😘😘😘😘😘

سلام عزیییزم قربونت😘😘 

ممنون گلم ♥️♥️♥️♥️♥️