2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804969 بازدید | 290067 پست

خداروشکر از بارداری تاپیک قصر دررفتمااا😁😁😁😁😁

بنده یک عدد پنچر شده هستم😁😁هیچوقت انقد از پنچریم خوشحال نشده بودم😁😁😁😂😂

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام شادی جون خداروشکر خوبیم ملینه هم آنقدر ذوق جاهای جدید داره اذیت نمیکنه

سلام بهارجون،خوش بگذره،ان شاالله همیشه شاد باشی وبه گشت وگزار،البته همیشه لاغرهم باشی خاهرجان🤣

2728
زیر شکم چیه🤪

بزن تو نت ببین 

بخواب رو زمین پاهاتو جفت بیار بالا بعد اهسته ببرتا نزدیک زمین بعد دوباره بیار بالا من اینو میرم حالا نمیدونم متوجه شدی یا نه.🤔

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2738
سلام شادی جون خداروشکر خوبیم ملینه هم آنقدر ذوق جاهای جدید داره اذیت نمیکنه

سلام عزیزم 

خووش بگذره😙😙😙

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

سلااااااااااام💜💜💜💜💜💜💜

@بامدادخمار    مبارکککککککک عزیزم قدمش خیر باش براتون و انشاالله ک صحیح و سالم بیاد بغلت

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
خودم که رعایت میکنم هر روزم میرم حموم .شوهرمو نمیدونم والا .چی کار باید بکنم؟؟؟

عزیزم ی قرصایی هست لاکتو واژ خیلی خوب جواب میده برای کسایی ک مداوم عفونت میگیرن از داروخانه بگیر سی تا داره یک روز درمیون استفاده کن.و اینکنه تا میتونی هر شب ماست پروبیوتیک بخور.و اینکه اگ میش از ک ا ن دو م استفاده کن انشاالله ک خیلی زود خوب بشی

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
2706