2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805831 بازدید | 290067 پست
😯😯😯وییشی ۱۳۰ کجاااااا ۲۰۰ تومنه مونا هم خریده ۱۹۰ و خورده ای

شهر خودمون دا😑😑😑اخه گفتم شاید ب پوستم نخوره ۱۳۰ تومن حیفه🤣🤣

مای خیلی دوس دارم از همه محصولاتش استفاده میکنم 

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😁😁😁😁خودش بهم گفت باید بخوری

😑🔫 بزار برسم کیونمو بزارم زمین بعد دست به هفت تیر بشم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
🤚🤚🤚🤚چیلا‌ گفتی نخیرم‌ من بودم می گفتم دو تا بخر 😈😈😈

گفتم شاید ب پوستم نیوفته ولی مای همیشه از کرماشو عطر و ادکلن و کلا همه محصولاتش استفاده میکنم راضی ام گفتم اونو بخره بزنم ببینم چی میشه

سلام بلیکم به همگی😍😍

بههههههه سلام عجقم 😘😘😍😍😍 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
شهر خودمون دا😑😑😑اخه گفتم شاید ب پوستم نخوره ۱۳۰ تومن حیفه🤣🤣 مای خیلی دوس دارم از همه محصولاتش ...

😒😒تو لوحت میخوره . اینجا بیشرف ها گرون میدن☹☹

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

سلام عزیییییز دلمممم 😚😚😚😚خیلی دلتنگ بودیم 😍😍😘

الهییییی بارداریت مبارک باشههههه😍😍😍😘😃😃💃💃💃💃💃ایشالا قدمش خیر باشه 😚😚😚

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
سلام عزیییییز دلمممم 😚😚😚😚خیلی دلتنگ بودیم 😍😍😘 الهییییی بارداریت مبارک باشههههه😍😍😍😘😃😃💃 ...

سلام خوشگلم منم دلم تنگ شده بود خیلیییی😘😘😍♥️♥️

قربونت عشقم ♥️♥️♥️

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وای الهه نمیدونم ک چقد نادان ادام زیاد شده😩😩😒😒

همه شدن مشاور تغذیه؛یکی میگه رژیم نگیر فقط ورزش کنم میگم چشم😑یکی دیگه میگه همین اندازه بسه دیگه ن چاق شو ن لاغر میگم چشم😑یکی میگه صورتت چقد زشت شده😑

سلام شهرزاد جون خوش اومدی به تاپیک گرده افشانی اسپرم بامداد جون و دوستان برو تو صف وایسا ببینم چندم ...

😂😂😂

2706