2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طلا جون یه سوال دارم .روم به دیوار من همیشه عفونت دارم دکترم میرما ولی بعد داروها دوباره شروع میشه ب ...

راستش این موضوع ب خیلی چیزا مربوط.مثلا ب رعایت بهداشت توسط خودت....یا سیستم ایمنی خودت....تغذیه ات....و بببخشیدااا همسرت از لحاظ بهداشت و...

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
راستش این موضوع ب خیلی چیزا مربوط.مثلا ب رعایت بهداشت توسط خودت....یا سیستم ایمنی خودت....تغذیه ات.. ...

خودم که رعایت میکنم هر روزم میرم حموم .شوهرمو نمیدونم والا .چی کار باید بکنم؟؟؟

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2738
منم خوبم عزیزم💜آره ببین عکسشو

وای چقد قشنگه😍😍ولی خیلی دردناکه😔من هنوز ک هنوز بعضی شبا خاب میبینم دارم زایمان میکنم....ب ماماها میگفتن چطوری دلتون میاد ادما جلو چشماتون درد میکشن...خخخ اخه اصلا امادگی زایمان طبیعی رو نداشتم قرار بود سز بشم ک خون دماغ شدم فوری بستریم کردن نامردا زنگ نزدن ب دکترم😔

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
طلا جون یه سوال دارم .روم به دیوار من همیشه عفونت دارم دکترم میرما ولی بعد داروها دوباره شروع میشه ب ...

سلام عزیزم من همینطور بودم این سری دکتر متخصص به من شیاف واژینال ژینوفیلوس داد عالی بود گفت هفته ایی دوبار استفاده کنی دیگه برنمیگرده همون هم شد دیگه مشکلی ندارم شما اول برای درمان هر روز استفاده کن خوب شدی هفته ایی دوبار 

2706