2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804969 بازدید | 290067 پست
چیشده بلا جونم؟؟؟؟؟؟😄😄😄😄😄😄😄😄

هیچی ب گودزیلا اس داده بودم برام خرید کنه همرو زا دم اشتباه خریده بود منم خودشو خریداشو حواله کردم بجایی ک عرب نی انداخت..بعدشم خریداشو انداختم بغلشم گفتم ببر عوض کن بیا😁😁😁

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا چی اومدی اینجا پس الان؟؟؟؟خژالت نمیکشی؟بگو دیشب شب جمعه بود بهونه ای خوب پیدا نکردم چطوری بپیچم ...

دعا خونی با چارچوب در؟؟؟؟😐😐😐😐

آخه نخود مغز من شوهرم شبکاره و ساعت ۱۰ و نیم میره سرکار.. 😶😶😶😶😶

از صبح وقت نکردم بیام جواب پیاماتونو بدم.تازه همین الان دراز کشیدم😓

شب مهمون دارم. 

❤👬❤
2731
2738
هیچی ب گودزیلا اس داده بودم برام خرید کنه همرو زا دم اشتباه خریده بود منم خودشو خریداشو حواله کردم ب ...

ای بابا برا این اینقد ناراحتی؟؟؟؟ناراحت نباش پوستت خراب میشه ها😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
همون گوشت تلخا😒😒😒🖕🖕

😂😂😂😂😂😂😂😂

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
ای بابا برا این اینقد ناراحتی؟؟؟؟ناراحت نباش پوستت خراب میشه ها😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

همون واس این پوست وا مونده رفته بود خرید دا🤣🤣🤣کرم ابرسان برام دلبان خریده😐😐😐😐😐😐😐مامان بزرگم از اونا میزد😒😒😒😒

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
2706