2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805071 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلاااااااممممم عیدتووووون مبارک 😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍

بچه ها سال نوتون مبارک  

منم ۶۱.۹۰۰ شدم. بالاخره رفتم رو ۶۱. طبق برنامه ریزیام باید الان ۶۱ یا ۶۰ بودم. ولی خب کلا ۳ کیلو تو ماه اول کم کردم!

فکر کنم نسبت به بقیه که ماهی ۴ تا و ۵ تا کم میکنن، ۳ کیلو خیلی جالب نباشه. ولی بهر حالا سه کیلو هم سه کیلوعه. ضمن اینکه تقریبا دوسایز کم کردم. ۴۲ بودم الان میشه گفت تقریبااااا ۳۸ شدم. یا حداقل یه هفته دیگه واقعا ۳۸ هستم. خیلی اتفاق بزرگیه این  

وزن اولیه۶۵وزن فعلی۵۷هدف۵۵(شروع رژیم یک اسفند۹۷)
2740
سلام فدات شم عیدت مباااااااااااارک کیارشما ببوسش از طرف من

لطف داری گلم ممنون😘😘😘

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام عشقم عیدددددت مبارک  نه عزیزم خشک نشدن سال تحویل خونمون بدون فرش بود 😖😖😖😖 همش به خاطر ...

🤗🤗🤗😍😍😍عیییدت مبارک 😙😙😙

عزیز دلم ممنونم ایشالا سال خوبی برای شما و گل دخترت باشه😗😗

تیکر هدفمیییی   
بچه ها کالری شکلات پشمکی حاج عبدالله چنده؟ کسی میدونه؟ هرچی سرچ میکنم نیس. این پشمکا هم از دور چشمک ...

😂😂😂اوه اوه الان تو هر خونه ای هست‌ نخور 

بسته بندیش رو ببین احتمال زیاد روش زده

تیکر هدفمیییی   
😂😂😂اوه اوه الان تو هر خونه ای هست‌ نخور  بسته بندیش رو ببین احتمال زیاد روش زده

سلام عزیزم سال نو ت مبارک ان شالله ی سال پر از شادی کنار حسین آقا و آراد جون داشته باشی و حسین هم ببخشتت آنقدر گفتی تو روحش🤣🤣🤣🤣

سلام عزیزم سال نو ت مبارک ان شالله ی سال پر از شادی کنار حسین آقا و آراد جون داشته باشی و حسین ...

سلام عزیز دلم😙😙😙سال نو شما هم‌ مبارک عزیز دل‌😗😗

ایشالا که سال خوبی داشته باشی

🤣🤣🤣🤣🤣امسال بیشتر هشتک‌ حسین میچسبه😄

تیکر هدفمیییی