2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805003 بازدید | 290067 پست
مرسي عزيزم 😍😍😍 بابا ٩٢ شدي،مطمئنم تركوندي بعضيا رو دختر نزديك ١٥ كيلو كم شدي ماشااله🌹🌹👌👌 ...

فدات عزیزم😙😙 گیسوجون بین خودمون باشه منم از امروز باخودت دوباره شروع کردم😆😂😂 دیشب اعترافنامه و تعهدنامه نوشتم 😆😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب پیتزا میخوریا😜😜😜😜😜

اره شوهرم برا اون خاک تو سرا گرفت😕

منم خوردم دیگ😝

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
من تا الا 120 خوردم ناهار هم سیب زمینی و یکم پیاز داغ میریزم روش میخورم الانم دارم حلقه میزنم

واااای از رژیم تو حرصم میگیره بخدا😤😤😤😤

هرکی ندونه فک میکنه تو ۱۰۰ کیلویی😒

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2728
واااای از رژیم تو حرصم میگیره بخدا😤😤😤😤 هرکی ندونه فک میکنه تو ۱۰۰ کیلویی😒

😂😂

بخدا ک خودمم خسته شدم

ولی کنار شماها انرژی میگیرم

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
😂😂 بخدا ک خودمم خسته شدم ولی کنار شماها انرژی میگیرم

خجالت بکش بابا .مامانت نمیگه بسه یا اون نامزدت نمیگه الان دیگ محو شدی؟

بابا بنده خدا بزار نوازشت میکنه گوشت بیاد زیر دستش😝😝😝😝😂😂😂😂

برو تو کار فرم دهی دیگ خاهر

خجالت بکش بابا .مامانت نمیگه بسه یا اون نامزدت نمیگه الان دیگ محو شدی؟ بابا بنده خدا بزار نوازشت می ...

با مامانم دعوامه 😂

نامزدمم ک خودش استخونه بیجا میکنه اعتراض کنه 😂😂

فرم دهی هم انجام میدم ورزشاشو

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
مرسي عزيزم،نميدونم چرا اما ميدونم هنوز لايق مادر شدن نبودم خونه خريدنت مبارك انشااله تو اين خونه هم ...

این حرفو نزن حتما هستی و میشی 😚😚😚😚

قربونت برم مرسی از ارزوهای خوبت😍😍

اینا که برات عکس میذارم همشون پر از حس مثبته که فکرتو اروم میکنه و از دنیای پر هیاهو جدات میکنه بین همشون چهار اثر فلورانس به نظرم از همشون بی نظیرتره یکی دیگه هم هست امانت دادم  به دوستم اسمش اینه باورکنید تا ببینید از وین دایره پر از تجربه های ملموس زندگیه که حال ادمو خوب میکنه ..امیدوارم حالتو خوب کنن😍😍

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2738

سلام خوبید...بچه ها واقعن هر لیوان کال جوش ۱۰۰ تا کالری داره فقط؟؟؟

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2706