2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805091 بازدید | 290067 پست
اره والا بعدم میگن زن زندگی نیستم واقعا بیشعورترین عالمن😤

دوبار که جوابشونو بدی حالشون جا میاد . 

بخدا هر چقدر بیشتر بی زبون باشی اون همه سوارت میشن 

اه چندش تر خانواده شوور نیست 

من که از یکی از خواهر شوهرام متنفرم 

خداروشکر دوتای دیگش شهرستانن سالی یکبار میبینمشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ها هم میپزن میزارن سرد میشه میخورن .  اونجوری که تو میخوری خوشمزه میشه؟

اره ی ۵تا۱۰ دقیقه میذارم خیس میخوره جوپرک و میوه ها و پودر دارچین توش میریزم یکم مزههاش به خورد هم میره میخورم خیلی خوبه کالریشم کمه موقع رژیم خیلی میخورم گاهی هم شیره انکور بهش اضافه میکردم

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
الان همسرت هم‌ خونه اس؟

اره دیگ شب کار بوده.اومدیم خونه خابیده

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2728
سلام شهرزاد جونم خوبي؟؟؟ چند روز پبشم اومدم ،اما از امروز اومدم كه بمونم🤗

ندیدم پستتو😚😚😚اخی چه خوب کردی اومدی احوالتو از مهدیه میپرسیدم😚😚راستی ازمایشا چطور پیش رفت؟

اره ی ۵تا۱۰ دقیقه میذارم خیس میخوره جوپرک و میوه ها و پودر دارچین توش میریزم یکم مزههاش به خورد هم م ...

آخه جو‌پرک زیاد نرم نمیشه که ‌.

من یه ربع بیست مین میزارم میپزه بعد اونجوری میتونم بخورم . 

2738
😭😭😭😭😭😭😭😭وای خداااا باورم نمیشه😭😭😭😭😭😭الان تو خونه خودمم😭😭😭😭 😂😂😂😂😂😂 ...

تبریکککککک به تووووووو...

تبریککککککک به من.......

تبریک به کل بچه های تاپیککککگگ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

❤👬❤
منفي شدم😔

اشکال نداره من مطمئنم تو هم مث مائده ی روز که اصلا توقعشو نداری تستت مثبت میشه اون روز خیلی نزدیکه شککک نکن😍😍😍مطمئن باش خدا میخواد تو بهترین موقعیت ممکن مادر بشی ما از خیلی حساب کتابا خبر نداریم بعدا ی جوری بهمون نشون میده که اون موقع که ما میخواستیم اگه اون کار انجام میشده به ضررمون بوده..

من این مدت درگیر خرید خونه بودم خیلی اذیت شدم ولی وقتی خریدم شرایطی پیش اومد که فهمیدم تک تک اونایی که تا پای معامله رفتم و نشد و براش ناراحت شدم  هرکدوم چه ایرادای وحشتناکی داشتن و حالا خداروشکر کردم که جور نشده و واقعا به حکمت اینکه خدا صبر میکنه بهترین رو بهمون بده ایمان دارم ....مطمئنم خیلی زود تو هم خبر خوب مادرشدنتو همینجا میدی بهمون😍😍😚😚😚😚

تبریکککککک به تووووووو... تبریککککککک به من....... تبریک به کل بچه های تاپیککککگگ... 😂😂😂😂😂😂 ...

😂😂😂😂😂واقعا بخدا

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706