2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806195 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من‌وزنم همون مونده از هفته قبل .الان وارد کنم بازم؟

آره گلم وارد کن اسمت تو لیست باشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عزیزم من‌وزنم همون مونده از هفته قبل .الان وارد کنم بازم؟

راستی شما کتوژنیک گرفتی قبلا درسته ؟ میشه چند تا سوال بپرسم ازت 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بامداد جون کی رژیم جدید میزاری 

احتمالا از فردا شروع کنیم 

سلام به همه ،،،

سلام به فرمانده جونی،،،

بچه ها من رفتم دکتر زنان در مورد طناب زدن و حلقه زدن پرسیدم،گفت حلقه افتادگی رحم نمیاره،اما طناب چون بپر بپر داره یکم میاره،گفت هر موقع زدید بعدش رو زمین دراز بکشید و عضله زیر شکمتونو منقبض کنید،در روز دوبار که بشه بیست دقیقه،

@بامداد_خمار    

2706