2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
دایی منم یه زن ج... رو(که دوتا بچه هم داشت خودشم سه تا بچه داره ولی جوون وخوشگله فقط زود ازدواج کرده ...

وای دختر ادم چه چیزا میشنوه خدا نیاره واسه هیچ کس

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی؟ توی عکس بلندتر به نظر میومدی آره درسته، همیشه باید به تناسب اندام اهمیت داد، اما خب من چون چند ...

آره عزیزم 

انشالله یه بخت خوب قسمتت میشه 

خوش هیکلی هم کلی اعتماد به نفس میده 

مرسی که جواب دادی ولی من پستایی که دوسه روز قبل نوشتم سه نقطه رو نداره😥😔

خواهش عزیزم پس نمیتونی بری پاک کنی.نهایتش یه پست خاص رو شاید به نی نی یار بگی پاک کنه من نمیدونم زیاد.از بامداد بپرس

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
2728
عزیزم خیلی کنجکاو شدم ببینم عکستو میشه بزاری زود پاک کن 

وای خانومی من شکم دارم خیلی 

ببینیدم بهم میخندین     

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
ب مرور ب دست میاد.خودت انقدر قضیه رو کش میدی ک روی اونم تاثیر بزاره.طوری رفتار کن انگار از اول خوب ب ...

دلم داره میترکه از رفتار سردش اصلا عادت ندارم و متاسفانه اصلا صبور نیستم . قضیه اصلا اخه کو چجیک نبود اصلا وای کاش میشد حافظه اش و پاک کرد خدایا 😭

😊
2738
دایی منم یه زن ج... رو(که دوتا بچه هم داشت خودشم سه تا بچه داره ولی جوون وخوشگله فقط زود ازدواج کرده ...

چ فعال هم بودن شدن هفت تا بچه!!! شوهرم همیشه میگه مرد وقتی ی دفه بره سراغ اينجور زنا واسه دفه های بعدی واسش عادی میشه وترسی نداره و البته بیشتر وسوسه میشه آخه دوستاش دنبال اينجور کاران واسه شوهرم تعریف کردن شوهرم خیلی کم باهاشون در ارتباطه ولی ببینید چقد بیشعورن ک به شوهر منم پیشنهاد میدن

خوب بفرست لینکشو تا منم بیام

فردا پسفردا مسفرستم حتما الان بلد نیست گلم.وقتی فرستادم تگ میکنم ببینی

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
وای خانومی من شکم دارم خیلی  ببینیدم بهم میخندین      

نه گلم مگه خنده داره قول میدم نخندم

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!

وااااااااای جدی میگی؟؟؟؟       ای خدا .... آخه چرا؟؟......

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
آره عزیزم  انشالله یه بخت خوب قسمتت میشه  خوش هیکلی هم کلی اعتماد به نفس میده

خیلی ممنون عزیز دلم   

آره به خدا تناسب اندام اصلا خیلی به آدم اعتماد به نفس و روحیه میده

وااااااااای جدی میگی؟؟؟؟       ای خدا .... آخه چرا؟؟......

دیگه عزیزم تو جامعه همه جور ادم هس لطفا ذهنت درگیر این چیزا نکن یادت نره که با قانون جذب ما بهمون چیزی دست پیدا میکنیم که بهش فکر میکنیم

2706