2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805831 بازدید | 290067 پست
آره لاغر نشی خیلی بهتره من عقیده دارم باید زن ی خرده جون دار باشه البته مردا زن تپل رو بیشتر دوس دار ...

منم لاغز استخونی دوس ندارم ی چیکه گوشت باشه خوبه👋اقا من میرم ورزش کنم فعلا

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
کالریت برای صبحانه خوبه نصبت به کالری روزانت  مثلا برای وزن ۶۱/۵ که کالریت میشه ۱۱۳۰ کالری صبح ...

خییییییلی ممنونم عزیز دلم از راهنمایی کامل و خوبت        فدات گلم     

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
آره لاغر نشی خیلی بهتره من عقیده دارم باید زن ی خرده جون دار باشه البته مردا زن تپل رو بیشتر دوس دار ...

مردا.هرچی.ماهستیم.باید# .دوس.داشته باشن 😂😂😂

زوره.زووووورر# 😂😂😂 

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

سلام باربی های آینده وهمچنین باربی های درحال تثبیت😍😍😍😍😍

کالری امشبو با ۱۲۸۴بستم 😎😍

از خودم راضی بودم امروز خداروشکر درحد مجازم خوردم 💪💪

ورزش من نیم ساعت پیاده روی +۴۰تا درازنشست+۸۰تا دوچرخه سریع البته با وسیله نه هاا ازاونا که باید روی زمین مثل دوچرخه زدن حرکت بزنی 💪💪💪💪

همگی موفق باشید 💕💕💕💕

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

البته من لاغر ولی خوش فرم دوس داشته بیدم🙈🙈صولتم استخونی ولی سرحال دوس دارم نه پوست درب و داغون و پشم حلقه افتاده🙈

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

@بامدادخمار   الهه جون فردا میخوام مغز تخمه بخورم آفتابگردون +کدو خوبه 

واینکه چقدر مجازم از مغزها تو خگخ بخورم ؟

میخوام سعیموکنم این پنج شنبه رعایت خگخ کنم انشالا که بتونم 💪💪💪💪💪

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2706