2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805533 بازدید | 290067 پست
😒🔫  حالا خوردی نوش جونت ورزش چرا نکردی ؟؟؟

بخدا وقت نشد حموم دستشویی شستم راه پله جارو کردم خونه جنع کردم جارو کردم شام ناهار و شستن ظرفا بعدشم ک با پسرم دعوام شد😂😁

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
فکر نکن میتونی در بری بهونه هات تکراریه 😝 

😂😂😂

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قدم ۱۷۲ وزن اولیم ۱۰۶ الان ۷۳

خیلی خوب کم کردی عزیزم.ولی کاش یکی دو کیلو دیگه کم کنی

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
خیلی خوب کم کردی عزیزم.ولی کاش یکی دو کیلو دیگه کم کنی

اره میخوام خودمو برسونم به ۷۰

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
2742
😂😂 دختر منم خیلییی سوسیس کالباس دوست داشت البته زیاد براش نمیخریدم ولی بیار توش یه چیز قرمز که با ...

وااااایییییی حال منم به هم خورد.امیدوارم منم زده بشم.دلم به حالت دخترت سوخت.خوب بالا نیاورده

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
انگیزه هات تو حلقم تا ته عشقم😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣چاکرتم🙌🙌🙌

اخه من کسی تخم نداشته تا حالا بهم بگه چاقی😂😂😂

همه ی دور و اطرافمم هم همه چاق پسندن برا همین همه انگیزه هام از درونم میاد😂😂الان همه میگن داری میمیری از لاغری بعد من میگم هوراااا اینجوری میشن😳😳😳😳

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣چاکرتم🙌🙌🙌 اخه من کسی تخم نداشته تا حالا بهم بگه چاقی😂😂😂 همه ی دور و اطرافمم ...

در اون حد چاق پسندن؟

2738

سلام وقتتون بخیر....اگر روزهای فست را نگیریم وزن کم‌نمیکنیم؟بنده به خاطر فعالیتم نمیتونم فست بگیرم و فشارم شدید میفتد و باعث سر درد شدید میشود آیا بنده وزن کم نمیکنم این گونه؟

آزاد شدم خوشحالم ننه ایشالا آزادی قسمت همه
فکر نکن میتونی در بری بهونه هات تکراریه 😝 

بامداد جونم من صب از پله افتادم الان ساق پاي چپم درد ميكنه گوشتش انگار كوفته شده.😩😩😩صب نيم ساعت رقصيدم ٥٠ تا طناب زدم ٥٠تا پروانه ده ديقه هم چالش شكم و پهلو رفتم. ولي الان ديگه پام خيلي درد ميكنه نميتونم ورزش كنم همينا به نظرت كافيه؟

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡
شعار من  #فخخخخط.خودم.مهمم.گور. ‍ بابای.بقیه 😂😂😂😂😂‍‍ ‍‍‍‍

شهرزاد جون ۷۳ که بودی غیر از وزن بارداریت

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
2706