2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
خب من وزنمو در۲۰ ضرب میکنم همونقد کالری مصرف میکنم دیگه از اونم کمتر

خب خودت میگی بشقاب کالری داده بعد میگی وزن ضربدر بیست ؟؟؟

اگه وزنت رو صربدر بیست میکنی درسته و چون ورزش نداری منهای سیصد ولی کمترش نکن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
مرسی عزیزم برای داشتن این هنر کافیه اراده کنی و بری ثبت نام کنی و یاد بگیری اره چهارماه دارم. میدو ...

الهی فدات شم تر چی ه خیلیم عالیه منم مامانم میره خیاطی واسم چندتا دامن کت دوخته خیلی خوبه همش تشویقش میکنم تا ادامه بده  چون نفعش بیشتر واسه خودمه    

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات شم عزیزم چشات قشنگ میبینن

قلبونت گلم  

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
2731
سلام عزیزم میشه ی مثال از برنامه های فردا رو بگین من اولین خام گیاه خواریمه نمییدونم چ چیزایی بخور ...

سلام 

میوه 

سبزیجات 

گردو بادام 

خرما 

انجیر خشک 

کشمش 

نیازی نیست تو خگخ وعده ی ناهار و شام داشته باشی هر وقت گرسنه شدی اینایی که نوشتم رو بخور البته با حساب کالری

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
الهی فدات شم تر چی ه خیلیم عالیه منم مامانم میره خیاطی واسم چندتا دامن کت دوخته خیلی خوبه همش تشویقش ...

مامان منم منو به زورو با چک و لگد فرستاد

الانم هی ماشالله ماشالله میکنه

هی بهم خیاطی میده

که مثلا بیشتر یاد بگیرم😂😂😂

تازگیا فهمیده یه ماه دیگه بیشتر کلاس نمیرم میگه بعد عید نمیری لباس مجلسی یاد بگیری😂😂😂

گفتم ماماااااااان جاااااااان همینو هم جرررررر رفتم

توروخدا بیخیال

بعد میگه حیف نیست الان خیاطی یاد گرفتی باز لباس مجلسیتو بدی خیاط بدوزه😂😂😂😂

مامان منم منو به زورو با چک و لگد فرستاد الانم هی ماشالله ماشالله میکنه هی بهم خیاطی میده که مثلا ...

خدایی حیفه 

برو یاد بگیر

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
مامان منم منو به زورو با چک و لگد فرستاد الانم هی ماشالله ماشالله میکنه هی بهم خیاطی میده که مثلا ...

راست میگه مامانت 

حیف نکرده حتما یاد بگیر رنگا وارنگ واسه خودت بپوش 

چی بهتر از این 

من خودم عااااااشق لباسم میمیرم شاید برای خونم چیزی نگیرم ولی لباس خیلی دوس دارم  

2738
حیف که هست ولی خب چون تو اقدام برای بارداری هستمو درگیر دوا درمون کارم. معلوم. نمیکنه که به مامانم ...

ایشالله خیلی زود مامان میشی عزیزم 

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
راست میگه مامانت  حیف نکرده حتما یاد بگیر رنگا وارنگ واسه خودت بپوش  چی بهتر از این  ...

خوبی خیاطی اینه که سایز تنت مدلی که دوست داری میدوزی

نمیری هی شهرو گز کنی اخرشم پیداش نکنی

تازگیا پررو شدم به شوهرم. میگم این لباسای مزخرف چیه

من بهترشو میدوزم😂😂😂😂

من یه معجون گیاهی هم میخورم بچه ها توی نی نی سایت گذاشته بودن گفتن تو دوماه 17کیلو باهاش کم کردن حال ...

چطوریه؟؟؟؟

وزن اول😢😢😢83 😣😣😣و اما رسیدم ب ۷۰😐😐حالا هدف اول۶۸😥😥😥هدف اخر ۶۵🤩🤩🤩انشالله بتونم 
خوبی خیاطی اینه که سایز تنت مدلی که دوست داری میدوزی نمیری هی شهرو گز کنی اخرشم پیداش نکنی تازگیا ...

ای جووونم خوب راست میگی الان دیگه راه چاه بلد شدی 

میدونی چه خبره

عزیزان یه قاشق نخودپخته شده(آبپز) چند کالری داره؟؟؟هرقاشق چندگرمه؟ @ بامداد خمار @ نیکی جون و بقی ...

هر یک قاشق ۲۰ گرمه ۳۲ کالری داره 

2706