2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804971 بازدید | 290067 پست

من ۳۰ دقه پیاده روی کردم ی ربع هم کش زدم دست و پا😄

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
خدا کنه  حلقه یاد بگیرم دیگه حله😢الان یه ربع ورزش کردم تو خونه😊😍

خوب الان حلقه هم برو بزن اگه افتاد دوباره این کار زیاد تا راه بیفتی تا وقتی بگی یاد نمیگیرم طرفشم نمیری یادم ننیگیری

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۳۰ دقه پیاده روی کردم ی ربع هم کش زدم دست و پا😄

افرین منکه امدم خونه کمد دیواری میزنن حبس شدم هیچ کار نمیتونم بکنم  

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
اره تاثیر داشته خوب عزیزم من باشگاهم میرم حلقه هم اگه تمرین کنی میشه من خودم بلد نبود هی زدم تا تونس ...

سعی خودمومیکنم مرسی

وزن شروع83/800،وزن فعلی 76/500وزن  هدف اول65،وزن هدف دوم55من میتونم به وزن دلخواهم برسم 😆😆😆😆😁😁😁 تاریخ شروع کالری شمار4دی،اخرین وزن کشی6بهمن
2731
خوب الان حلقه هم برو بزن اگه افتاد دوباره این کار زیاد تا راه بیفتی تا وقتی بگی یاد نمیگیرم طرفشم نم ...

الان میرم میزنم مررسی

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
سلام بامداد مهربونم.منم خیلی دلم براتون شده بود خیلی. وای خیلی حسرت میخورم،حسرت ۱۱کیلویی که کم کرده ...

تو چ مدت ۱۱ کیلو کم کردی منم میخوام بشم ۶۸  واقعا میشه  کارایی ک انجام دادی بهم میگی لطفا عزیزم

وزن اول😢😢😢83 😣😣😣و اما رسیدم ب ۷۰😐😐حالا هدف اول۶۸😥😥😥هدف اخر ۶۵🤩🤩🤩انشالله بتونم 
سلام گلم  انگیزت کمه عزیزم  یه هدف درست حسابی در نظر بگیر و شبا وقتی میخوای بخوابی بهش ف ...

شوهر نامردم شام خوشمزه باید بخوره...

ولی حق با شماست...انگیزم کمه

باید رو انگیزم کار کنم.مرسی عزیزم💜

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
2738

عزیزان یه قاشق نخودپخته شده(آبپز) چند کالری داره؟؟؟هرقاشق چندگرمه؟

@ بامداد خمار

@ نیکی جون

و بقیه دوستان

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
افرین منکه امدم خونه کمد دیواری میزنن حبس شدم هیچ کار نمیتونم بکنم    

اخی اشکال نداره بعدا جبران میکنی

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
پام ليز خورد.

ای وای 🙁

ایشالا زود خوب بشه عزیزم ♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بامدادجون میوه درروز چفدمیشه خورد،؟

سه تا چهار واحد 

مثلا اگه موز و پرتقاله ۳ واحد ولی میوه های کوچیک تر چهارتا 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
قلبون شکلت برم من قبول دارم   تازه گلم مگه چهار ماه کمه این همه لباس و شلوار چی چی دوختی مگه م ...

مرسی عزیزم

برای داشتن این هنر کافیه اراده کنی و بری ثبت نام کنی و یاد بگیری

اره چهارماه دارم. میدوزم ولی فقط برای خودم

برای بقیه تِر میزنم😂😂😂😂

اخی اشکال نداره بعدا جبران میکنی

اره   

2706