2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805003 بازدید | 290067 پست

سلام هیشکی با من دوست شد؟ من گناه داشت  من چااااااق من تپل  من دوست داشت لاغر شد   منم لاغر کنین  

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام هیشکی با من دوست شد؟ من گناه داشت   من چااااااق من تپل   من دوست داشت لاغر شد   ...

😂😂😂😂بیا عزیزم بیا خودن باهات دوجت میشم.صفحه اولو خوندی؟رژیمو شروع کردی یا نه هنوز؟

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
سلام بامداد مهربونم.منم خیلی دلم براتون شده بود خیلی. وای خیلی حسرت میخورم،حسرت ۱۱کیلویی که کم کرده ...

سلام عزیزم  خوبی نینیات خوب هستن؟  نرفتی تعیین جنسیت؟   نگران چاق شدن نباش فقط بفکر سلامتی خودتو نینیت باش

2731
سلام عجقم ای خدا لو رفتم   میخواستم توی تاپیک نگما   دیروز فستم بخاطردرگیری فکریم بفنا ...

سلام دوستیِ من😚😚دیروز صدات کردم نبودی😍😍شنیدم هندی شدی؟🤣🤣امروز بهتری قربونت برم؟

سلام هیشکی با من دوست شد؟ من گناه داشت   من چااااااق من تپل   من دوست داشت لاغر شد   ...

سلام عزیزم. خوش اومدی . اینجا همه با هم دوست شد. همه با هم لاغر شد پس نگران نشد    

سلام عجقم ای خدا لو رفتم   میخواستم توی تاپیک نگما   دیروز فستم بخاطردرگیری فکریم بفنا ...

😂😂😂خوب مچتو گرفتم 👻

ولی چون حالشونو گرفتی اشکال نداره دمتم گرم 😘

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2738
سلام بامداد مهربونم.منم خیلی دلم براتون شده بود خیلی. وای خیلی حسرت میخورم،حسرت ۱۱کیلویی که کم کرده ...

نه عزیزم بنظرم بارداری بهتره 

همیشه وقت هست که وزنتو کم کنی 

نگران نباش اگه رعایت کنی زیاد اضافه نمیکنی بعدشم میتونی راحت کم کنی تو اراده ی خوبی داری 👌😍

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام دوستیِ من😚😚دیروز صدات کردم نبودی😍😍شنیدم هندی شدی؟🤣🤣امروز بهتری قربونت برم؟

سلام عجق خودم  نبودی جات حسابی خالی بود  

اره یسر رفتم هند و برگشتم   

بهتر که چه عرض کنم مگه میذارن بهتر باشم  مثل خوره دارن مغزمو میخورن  دیشب دست و پا شکسته بگوش شوهرم رسوندم چه خبره   هرچند نمیفهمه که چه خبره. یا خودشو میزنه به نفهمی که دردش کمتر بشه  

سلام شما خارجی بود ؟؟ نتونست فارسی حرف زد ؟؟؟؟

😂😂

بیا تپل خوش اومدی 

سلام عجق خودم   نبودی جات حسابی خالی بود     اره یسر رفتم هند و برگشتم   &nbs ...

😂😂

بگو چیکار کردن تو چیکارشون کردی ؟ بلکه منم یاد گرفتم انقدر شاسکول نباشم 

سلام عجق خودم   نبودی جات حسابی خالی بود     اره یسر رفتم هند و برگشتم   &nbs ...

قوم.شوهر.گوجو#  

☹☹☹☹

گودزیلای.اخ.مخ.بی.مخ#  

درد.سهای.من.توجونشون# 😍😍😝😝😝

فدات بشم من😚😚😚😚

2706