2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست
پودر بلوط که نداریم ولی کته با ماست را درست میکنم میخورم.شانس من را میبینی صاف یک رووز قبل تولدم بای ...

سلام شکوه جونم خوبی خواهر نبینم مریض بشی عزیزم😊

پیساپیش تولدت مبارک خوشگلم😙😙😙😙😙

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای قشنگم روز قشنگتون بخیر😍🤗 فرداشب همسرم از مسافرت میاد و منم میخوام سنگ تموم بزارم و یه ...

سلام گلم شمع وارمر هم بگیر اگ تونستی

عاللللللیه عالی

انشالله ک بهترین شب زندگیت بشه

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀

عدسیم سوخت نون پنیر خوردم 

برم نهار بچه هامو بدم

بعدش لالا و شام😭😭😭😭😭گشنمه گشنمه 

چرا فردا وزن کشیه

اخ جون فردا😗😗😗

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀
2731

سلام بچه ها من وزنم ٥٣بود الان شده ٥٢ ميخوام با رژيمم كه خودم گرفتم همه چي خوردم شبها شام پلو نخوردم و ميزان مصرف پلو نآن كلا كم كردم ميان وعده هم خيلي كم كردمتا عيد بشم ٥٠ من يه مشكلي دارم يه كم كه گرسنم ميشه سر گيجه ميگيرم و بدنم سست ميشه نميتونم رژيم سخت بگيرم از طرفي كمر درد هم هستم ورزش نميتونم حتي پياده روي حال ميخوام سايز  دور كمر و شكم كم كنم اخه شنيدم با رژيم تنها سايز كم نميشه ميشه راهنماي كنيين بدون ورزش برا شكم و پهلوم چه كنم ممنون ميشم❤️

وای هیچوقت با پنیر پسته نخور !  پنیر فقط با گردو باید خورده بشه بعدشم پسته های الان همه مونده ...

اينطوريام نيست

بخش اعظم پسته ايران صادر ميشه ما هم نميخريم خارجيا ميخرن

خارجيا كه براشون اينقد گرون نيست

2740
سلام دوستای قشنگم روز قشنگتون بخیر😍🤗 فرداشب همسرم از مسافرت میاد و منم میخوام سنگ تموم بزارم و یه ...

عزیزم

به نظرم پایین موهاتو فر درشت کن، جلوی موهاتو اگه چتری داری لخت کن. به نظرم این مدل خیلی قشنگه😍

درمورد غذا و تنقلات هم که خودت فکر همه چیو کردی. 

در مورد لباس هم باید بگم من بودم حتما یه دامن کوتاه خوشگل انتخاب میکردم یا یه پیراهن کوتاه رنگ شاد

خداروشکر😍😍 اینا ضرر نداره میتونی ادامه بدی اگه نمیخوای اینقد فشرده باشه دفعاتشونو کمتر کن دیگه جنب ...

سلام شهرزاد جان. مثل این که شما برنامه برای جلوگیری از شل شدن پوست دارید. از کجا میتونم بخونم مطالب پوستیتونو؟ لطفا بهم لینک بدید

@شهرزاد93      

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
مریم من سویا خام خیس خورده دوس دارم بد نیست اونجوری بخورم؟😐

شما کدوم مدل سویا را میخورید؟ اون که داخل ماکارونی میریزیم یا اونکه خشکبار فروشیا دارن و شبیه لوبیا هست ؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
😑😑همون روز ک منو سوزوند خواست برا خودش سوپ درست کنه مریض بود منم پریود بودم گفتم نمیتونم خودش دست ...

😂😂😂اوه اوه ‌ فدات شم ‌ تا کار دستت نداده برو یه قابلمه براش سوپ بزار خواهر‌ 

تیکر هدفمیییی   

سلام چطوریدبچه ها من هرروز صب پامیشدم وپیاده روی میکردم توخونه خیلی عالی بودم چندروز پیش یکی ازدوستای سابق باشگاموتوی ارایشکاه محلمون دیذم بم گفت بیاهرروزبریم پیاذه روی گفتم اوکی من پایتم ی روز امد باهام فرداش گفت مهمان دارم من رفتم اونم ساعت7شب خانوم نیومد پریروزبم پیام دادمن تاشنبه شهرستان بعدمیام حالا ازصب بش پیام دادم ک فلانی امروز عصرهستی واسه پیاذه روی خوندش وتیک آبی خورد اما جوابمو نداد منم صب توخونه ورزشمو کردم بنظرتون باهاش برم یانرم ؟اخه من داشتم روتین ورزشمو میکردم از ورزش دورم کردنظم ورزش توخونمو بهم زد 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
2706