2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805005 بازدید | 290067 پست
سلام گلم فداتم خوبم.تو خوبی عزیزم 

آسمان جون ی عکس از پیاده رویات بذار حال بیایم ...احساس می کنم زمستون داره میاد تو عکسای تو هنوز پاییزه ...عکاسش خبرست 😉😍😝❤

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای مانکنو خوشگلم،امیدوارم روز خوبی داشته باشید،سیما،پری،الناز،بهار13،بهار22،شهرزاد،مریم،محد ...

سلام عجقم مرسی که منم تولیستتون بودم😀ذوق مرگ شدم که من دوستون دارم ومیبوسمتون😘😘😘😘😘😘😘😘😘

وزن فعلی۴۸👈👈هدف۵۰🤗دوستانی که میخوان چاق بشن ویاتثبیتی هستن ویاازکالری سردرمیارن بیان من روهم ملتفت بکنن😂😂خیرببینین ازجوونیتون😁          بچهای (تاپیک بامدادخمار )دم همگیتون گرم
2731

@بامدادخمار     جان سلام مرسی از زحماتی کشیدی .من الان یه هفتس تاپیکای قیلیتو هرروز میخوندم و انرژی میگرفتم و رژیم و از شنبه شروع کردم.هی میگفتم کاش جدیدا تاپیک بزنن منم باشم ک اینحارو دیدم 😍😍

فقط خواهشم اینه بچها از موضوع اصلی تاپیک خیلییی جدا میشن و اکثرا چت هست.ومنی ک صرفابخاطر کم کردن وزنم اومدن بین اینهمه چت نمیتونم مطلب بدردبخورخودمو پیدا کنم و بعضی سوالا بیجواب میمونه

خواهشم اینه این دوستای گل ی تاپیک جدای دوستانه بزنن تا فقط و فقط اینجا مربوط ب رژیم حرف بزنیم

ممنون 😘😘😘💕💕💕

عزیزززززمی ،چطوری عشقم ،دیشب خوب خوابیدی ....دارم کم طاقت می شم از دوریت 😉🌷😌 می بوسمت 😘 شاد و پر ...

سلام صبح همگي بخيررررررررررررررر

من تا حالا 170 کالري خوردم . اين سري نمي دونم چرا اين پنچري اينجور با ناز و غمزه داره مياد . به همسرم گفتم اين دفعه تا قتل به پا نکنه نمياد . آخه من اين موقع سگ ميشم پاچه ميگيرم شددددددددديد . 

شروع رژيم 97/07/22---وزن شروع69--67--66/5--66_۶۵--64--63وزن هدف >>> 57
@بامدادخمار     جان سلام مرسی از زحماتی کشیدی .من الان یه هفتس تاپیکای قیلیتو هرروز ...

با اجازه ی @بامدادخمار      جونم😚😚

ببین عزیزم اینجا مطلب به صورت پستای اموزشی رژیم خیلی کم گذاشته میشه هر روز هرکس گزارش خودشو میده اگه سوالی هست پرسیده میشه و جواب داده میشه تازه کارا از تجربه ی قبلیا استفاده  میکنن...فضا کاملا دوستانه است چیزی هم که باعث جذب شدن بچه ها میشه همین فضای دوستانه است. شما هر وقت  هرسوالی داری یکی از ماها رو ریپلای کن یا صدا بزن حتما زود جواب میگیری اینجوری نمیخواد وقتتو هم تلف کنی که صفحات رو بخونی...فضای خشک و تک بعدی زود ادمو خسته  میکنه و بی رغبت.موفق باشی گلم

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2738
سلام صبح همگي بخيررررررررررررررر من تا حالا 170 کالري خوردم . اين سري نمي دونم چرا اين پنچري اينجور ...

سلام عزیزم..چیزای سرد نخور بخوری کم میاد...بذار روون بیاد..تا دردات کم بشه و اعصابت اروم..چای دارچین خیلی بخور هم گرمت می کنه هم دردو تسکین می ده عزیزم

سلام مریم جون ،اول گوشیتو پاکسازی کن  و ویروس کشی بعد حتما ی خاموش روشن کن برنامه پاکسازی داری؟ ...

سلام دریا جونم نه برنامه ویروس کشی نداره گوشیم  حالا میخوام بروز رسانیش کنم نمیشه

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
سلام چاکلتم نفرمایید قربان🙈🙈😚😚خودت چطوری؟

هی بد نیستم امروز می خوام برم به مادرخوندم سر بزنمممم برام جلو جلو کادو.گرفته ببینم چیه براتون عکس می فرستم 😝

سلام دوستای مانکنو خوشگلم،امیدوارم روز خوبی داشته باشید،سیما،پری،الناز،بهار13،بهار22،شهرزاد،مریم،محد ...

سلاممممم نفس خانومی

من از صب ۴کیلو سبزی قورمه سبزی خریدم پاک کردم شستم سرخ کردم😐خسته ام دارم حلقه میزنم

خونمم جمع جارو و گردگیری کردم

تو در چه حالی

وزن شروع ۵۷    وزن هدف برای تولدم ۲۹آذر۵۰      خدایا کمکم کن ارادمو قوی کنم
سلام دریا جونم نه برنامه ویروس کشی نداره گوشیم  حالا میخوام بروز رسانیش کنم نمیشه

سلام مریمی😚😚 حتما انتی ویروس نصب کن رو گوشی.یکم باش ور برو درست میشه اگه راه اخر دیدی درست نشد اطلاعان ضروریتک انتقال بده بعد ریست کارخانه بزن

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2706