2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805003 بازدید | 290067 پست

یک هفته اس شروع کردم

کالری مجاز ام 1650 من روزانه زیر پانصد میگیرم

یک ربع حلقه،نیم ساعت پیاده روی روی تردمیل،ده دقیقه دویدن روی تردمیل،ده دقیقه ورزش فرم دهی باس ن روزانه انجام میدم

شکمم قشنگ جمع شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وزنم۸۵هست میخوام۶۰بشم

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  
من میخوام عضواین گروه بشم🤗

سلام عشقم تو که عضو بودی نن جون ❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728
سلام دوباره ما که هرجا بری دنبالت میایم بامداد جون

سلام عشقم گبونت بشم 😘😘

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2738
@omolbanin       عزيزم من خوزستانم تاپيك قفل شد بيا اينجا

اومدم فدات.شاید قسمت شد یه روز همه بچه ها همو دیدن؟!

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
بامداد جون  بزار تا بريم تو ٥٠٠٠ تا 🤨 بابا حالا كلي طول ميكشه تا همه بيان

سلام گیسو جون😘 

ببخشید توضیحات رو میخواستم عوض کنم و کامل کنم نمیشد بزارم تو امضام همش ارور میداد همینجا رو ۵۰۰۰ تاش کنیم ما میتونییییم 😂😂

یک هفته اس شروع کردم کالری مجاز ام 1650 من روزانه زیر پانصد میگیرم یک ربع حلقه،نیم ساعت پیاده روی ...

ببخشید روی اردبیل چجوری میدویی؟؟؟منک اردبیلم تاحالا این قابلیتشو کشف نکردم😒

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2706