2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
الهه الانتم بذار  ببینیم بعد از بارداری چیشدی اینجا که عالی بودی

بزار یکم شکممو درست کنم بعد بزارم الان دوس ندارم 😭

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد این عکسم بازم کمتر شدم تو عکسای اصفهان  دوست دارم پایینشو سان لایت کنم. شستنش سخته با بچه ...

اره واقعا با بچه و حتی ورزش ک لازمه روزی دوبار بری حمام سخته درک میکنم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2731
نه بابا کاهش ندادم ن ورزش میکنم ن کاهش دادم.رژیمم داغونه😥 بنظرم‌برم کلا یکی دوماه سرم‌ب سنگ بخوره ...

تو سرت به سنگ نمیخوره که میخوره ته دیگ 😒 

درست رعایت نمیکنی ورزشم نداری چجوری خوب کاهش داشته باشی 

انگیزه ی درست حسابی نداری عزیزم هررر چقدر هم من بگم بقیه بگن تا خودت تصمیم قطعی نگیری و هدف درست حسابی تعیین نکنی فایده نداره  

بشین  فکر کن ببین واسه چی میخوای لاغر بشی اصلا میخوای لاغر بشی یا نه اگه نمیخوای خودتو عذاب نده زندگیتو کن اینجوری شل کن سفت کن دربیاری متابولیسمت هم کم میشه خودت هم همش اذیت میشی میخوریا ولی با عذاب وجدان هم بهت مزه نمیده هم کم نمیشی 

ولی اگه باز خواستی شروع کنی تصمیم قطعی بگیر و با قاطعیت شروع کن و یه هدفی تعیین کن که هر وقت خواستی بخوری بهش فکر کنی و نخوری 

ایشالا زود برگردی 😘❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
انقدر بزرگ شده مگه  خب شروع کن دیگه بچه خوابید ورزش کن

ورزش میکنم ولی یمدت بخاطر کارم نمیتونم درست حسابی رعایت کنم 

اگه شیر میدادی زودتر لاغرمیشدی😒

چشم مادر شوووهر 😒😒😆

تو سرت به سنگ نمیخوره که میخوره ته دیگ 😒  درست رعایت نمیکنی ورزشم نداری چجوری خوب کاهش داشته ...

الهه عکس میدی لطفا منم ببینم

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
پسرمنم تا9ماهگی شیرمو خورد ولی کرونا گرفتم بدنم ضعیف شد نه اون دیگه شیرموخوردنه من شیری داشتم که بهش ...

🤧🤧🤧😔😔😔

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
عزیزم بعضیا نمیتونن شیر بدن گاهی واقعا نمیشه این تشخیصه مادره کس دیگه ای نمیتونه تصمیم بگیره

🥵🥵

❤️😘😘

🤧🤧🤧😔😔😔

بهتر نشدی گلم؟ هنوزم حس بویایی نداری؟ بنظرم کرونا گرفتی ولی خداروشکر عوارضش کمه برات. ببین تادوهفته بعد اینکه کلا علائمتم رفت امکان انتقال ویروس وجود داره بعدشم تادوهفته رعایت کنی حتما اب ماهیچه میوه مغزیجات زیاد بخور خودتو تقویت کن

@شیرین_آردا  

سلام عزیزک

دیروز نتونستم گزارش بذم

امروزم نمیتونم

شرمنده

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍