2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
سلام ممنون گزارش دیروزم ندیدی نه لایک کردی نه ریپلای اخطار ندی

دیدم خیلی خوب بود عزیزدلم ریپ‌نمیشی😇

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂😂😂😂شوخی کردم بابا نبینمت اینجوری 😥

نگین جون من ازامروز بدونه فست بگیرم ۱ هفته ولی ورزش را انجام میدم 

اگ اجازه بدی فرداهم وزن نکنم 😔چون میدونم اضافه کردم 🤐🤐🤐🤐

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
انشالله ....وای من هنوز هیچی نشده ۴۰۰تا از فستمو ب باد دادم....اخه با گشنگی زیاد از خواب بیدار شدم ف ...

پای مرغ خیلی کالریش بالا و مسخره س اصلا سیر کنندگی هم نداره

کم کم موادی که سیر نکته میداره و کالریشون هم منطقیه پیدا کن بزار تو لیست غذاهات مخصوصا فست 

دیگه ۴۰۰ خوردی تا شب میخوای چیکار کنی مواظب باش تو شوکی ها باید درست رعایت کنی

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731

@مهدیه24      تواعلاناتم هستی ولی میزنم روش نمیاد صدام بزن جواب بده قاطی کرده اعلانات

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
یدفعه دیگ هم اینجوری شدم ۱هفته بدونه فست گرفتم ولی با ورزش هفته بعد ب قول شما پرقدرت تر شروع کردم.می ...

اگه انجام بدی که خیلیی بهتره من بخاطر اینکه استراحت کنی و تو ذهنت فکر نکنی که مجبوری و اذیت بشی گفتم ولی اگه حس بهتری داری صد در صد ورزش کن 👌 

اره بدون فست رو امتحان کن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
پای مرغ خیلی کالریش بالا و مسخره س اصلا سیر کنندگی هم نداره کم کم موادی که سیر نکته میداره و کالریش ...

اره اصلا اینجوری شدم کالری رو دیدم😖😖😖😖😖سعی میکنم خودمو سرگرم کنم و چیزی نخورم تاشب.‌.البته قرص ک میخورم اشتهامو تا حدودی کم میکنه ولی اثرش تاشب کامل میره شبم ی تیک مرغ یا تخم مرغ ابپزمیخورم با کاهو فراوان 

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
خوندم ولی گیجم😁 الهه جون خودتم الان شیر میدی داری رژیم میگیری یا نه

نه عزیزم شیرخشک میدم و فعلا رژیم نیستم تثبیتم 

@مهدیه24      تواعلاناتم هستی ولی میزنم روش نمیاد صدام بزن جواب بده قاطی کرده اعلان ...

گفتم خیلی خوب بود گزارشت

👌🏻👌🏻

ریپ هم نمیشی

@گل_کادوپول    

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
اگه انجام بدی که خیلیی بهتره من بخاطر اینکه استراحت کنی و تو ذهنت فکر نکنی که مجبوری و اذیت بشی گفتم ...

ممنون عزیزم ❤❤

انشالله ک وزنم بالا نره🤲

لطف کردی گلم

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
حالا کادو میارن یا نه؟😅😅😅😅 مرضیه جونم بین نماز مغرب و عشا سوره واقعه رو بخون خیلی واسه افزایش ر ...

خخخ اره کم و بیش😅😅

عزیزم مرسی یادم‌ نره انشالله.ممنون😚😚

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒