2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست
روز دوممه در حد لکه بینی ،،دلم داره میترکه پایین شکمم داره منفجر میشه 😨😨😨 مرسی عزیزم ایشالا خیره ...

ماساژ بده زیر دلتو.

حوله داغ بذار.

نبات داغ بخور. گل گاوزبان و سنبل الطیب هم خوبه باهم بخوری.

ن نمیخورم دیگه اورژانسی.خیلی بده😩

با این فال میگیرم.چندسااااااله.خیلی دقیقه.چندبار گذاشتم تو تاپیک بچه ها ببینن.

هرروزی ک پری میشی تاریخش و چندشنبه بودنش رو نگاه میکنی.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیق منم نمیدونم ولی شنیدم تایه سال تثبیت بمونیم دیگه وزنمون بازگشت نداره ولی امکان داره تو تثبیت تا ...

چه خوب یعنی بعد یک سال میشیم از این ژن خوبا؟ 🤩😃😅

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
2728
آره خلال درشت خرد کن بریز تو آبجوش یکم قل بخوره دو دیقه آبکش کن بچین تو سینی فر با فرچه یکم در حد ...

دمای چند سانتی گراد باشه و زمانش چقدر گلم؟ 

برم درست کنم🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
ماساژ بده زیر دلتو. حوله داغ بذار. نبات داغ بخور. گل گاوزبان و سنبل الطیب هم خوبه باهم بخوری. ...

😔😔😔😔چرا خبر بد

مرسی عشقم از راهنماییت ،،،میخورررم😪😪😪

ممنون قندعسلم😘😘

به حکمتش دل بسپار 🌿
مرسی عزیزم ک جواب دادی.از همین الان باید شروع کنم هین لاغر کردن؟یا وقتی وزنم اومد پایین

قربونت.

اره از الان شروع کن.

بخصوص خوردن اب زیاد.

من همون اول اب زیاد خوردم با اینکه25کیلو کم کردم صورتم خداروشکر نیفتاده.فقط ی چندتاخط کوچیک افتاده زیرچشمم.اونم برم تثبیت خوب میشه.

دارم ماسک گلاب و گلیسیرین هم میزنم.

البته من صورتم گرد بود و غبغب داشتم.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
من تو بارداری فقط 13 کیلو چاق شدم که بعدش بلافاصله 6 کیلو کم شدم ولی تو اوایل قرنطینه وزنم 3 کیلو ...

چه خوب هک بعدش بلافاصله کم کردی👌

رژیم بارداری نداشتی که وزنت اومد بالا یکدفعه؟ 

2740
😔😔😔😔چرا خبر بد مرسی عشقم از راهنماییت ،،،میخورررم😪😪😪 ممنون قندعسلم😘😘

فداتشم.

همه خبر بد ها که بد نیستن. ایشالا چیز زیاد مهمی نیست .

تو فکرش نرو. خبر بد و منفی برای خودت جذب نکن. شاید چون لکه بینی هست فعلا برات صدق نکنه فعلا.

ماساژ بده زیر دلتو. حوله داغ بذار. نبات داغ بخور. گل گاوزبان و سنبل الطیب هم خوبه باهم بخوری. ...

چه باحااااال😂

از این به بعد فال سپیده در تمامی صفحات تاپیک🤭😅📝📢📢📢

من تو بارداری فقط 13 کیلو چاق شدم که بعدش بلافاصله 6 کیلو کم شدم ولی تو اوایل قرنطینه وزنم 3 کیلو ...

منم سر امیرعلی ۱۳ کیلو اضافه کردم یکهفته بعد زایمانم رفتم دکترم خودمو وزن کردم کل ۱۳ کیلو رو کم کرده بودم😑 نمیدونی چی کشیدم من سر امیرعلی 😔😔

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
چه باحااااال😂 از این به بعد فال سپیده در تمامی صفحات تاپیک🤭😅📝📢📢📢

😂😂😂😂.

سپیده کجاس. 

مهدیس منم.سهیلا😅😅😅

فداتشم. همه خبر بد ها که بد نیستن. ایشالا چیز زیاد مهمی نیست . تو فکرش نرو. خبر بد و منفی برای ...

انشاءالله خیره،،هر چی از جانب خدا برسه خیره،،کار ما انساناس ک گاهی شر یا بدی میفته،،،ایشالا برای همه هر نیتی دارن خیر باشه🎀🎀🎀🎀🎀

چشمممممممممم باااانو😍😍😍😍😍😍😍

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706