2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست

شما تا به حال توی فر سیب زمینی پختین؟ 🤔

من بلد نیستم😅🙈

@somayehh   اون پستتون ریپ نشد

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
کاملا باهات موافقم ببین خود من بشم 65 کیلو خیلییییی لاغر دیده میشم چون استخون بندیم درشته ولی فعلا ...

مگه شما توی بارداری هم رژیم داشتی که چاق نشدی؟؟ 

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@سمیه1396     گزارش#   سلام عزیزم  صبحانه تخم مرغ ابپز+فلفل فراوان😆+نون+گ ...

ما هم میگیم😜

خوش به حال پریناز جون شکم نداره و شکمش صافه🤭😂

واقعا خوششش به حالت😄😘

شما تا به حال توی فر سیب زمینی پختین؟ 🤔 من بلد نیستم😅🙈 @somayehh   اون پستتون ریپ نش ...

آره

خلال درشت خرد کن بریز تو آبجوش یکم قل بخوره دو دیقه

آبکش کن بچین تو سینی فر با فرچه یکم در حد ی ق کوچیک روغن و نمک و فلفل بزن روش

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2731
سلام عشق من❤❤روز فستت بخیر،،،،چقدر صفحه رفته بود بالا هر چی میخوندم تمام نمیشد 😅😅😅 حالا نوبت گزا ...

چه گزارش فانتزی و قشنگی🤩👌

2740
اده گلم 7تا دونه باید بخوری. بخاطر قرصاته. هورمونات ریختن ب هم. منم بخاطر اورژانسی ماهیانه م به هم ...

وااااقعا فالش رو گرفتی؟ 😳😅

خوبه دیگه الان ب دلشع😉😅😅 مرسی عزیزم آب ک زیاد میخورم.بنظرت ژله خوبه؟؟

اره ب دلشه😁.

ناشتا ژله بخوری میگن خوبه ولی من امتحان نکردم. کالریشو باید حساب کنی .

ماسک خاک رس هم میگن خوبه.

ماسک گلاب و گلیسیرین.

همه رو توضیح داده الهه.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
گزارش#   صبحانه یه سیب (70 ) ناهار کاهو چهار برگ و یه گوجه و یه تخم مرغ آبپز(130 ) شام یه ک ...

خیلی خوب بود.مرسی.

مجازتو اگه منهای 200کردی. تا 700میتونی بری.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
اره ب دلشه😁. ناشتا ژله بخوری میگن خوبه ولی من امتحان نکردم. کالریشو باید حساب کنی . ماسک خاک رس ه ...

مرسی عزیزم ک جواب دادی.از همین الان باید شروع کنم هین لاغر کردن؟یا وقتی وزنم اومد پایین

خدایا شکرت 🌸
من الانشم سینم کوچیکه😁البته سینه بزرگم زیاد جالب نیستا🙄من دوس ندارم صورتم لاغر شه چیکار کنم یه راه ...

برای صورت فقط آب زیااااد و پودر جوانه گندم خوبه عزیزم

آب رو که من خودم زیاد میخورم پوستم شل نشده ولی جوانه گندم رو خیلی توی تاپیک گفتن خوبه برای پر شدن صورت ولی من هنوز امتحان نکردم

2706