2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805114 بازدید | 290067 پست
🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 نکات_روز_فست#   گروه_زرد#   ✅خانمایی که ماه اول رژیم ...

@گلیman    

@mariyams    

@zizigoli    

@گل_کادوپول    

@فونیکس96   👆👆👆👆👆👆👆👆

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 نکات_روز_فست#   گروه_زرد#   ✅خانمایی که ماه اول رژیم ...

عزیزم من اخطارنگیرم گلم ترازو نداریم یکشنبه ها تا بعدازظهر میتونم گزارش وزن رو بدم ....تنکیوووو وری وری 😘😘😘😘😘

خدایا خودت هستی🤲 دخترم آسمانی شد😔..اگه تونستی یک صلوات بفرست 🌹
عزیزم من اخطارنگیرم گلم ترازو نداریم یکشنبه ها تا بعدازظهر میتونم گزارش وزن رو بدم ....تنکیوووو وری ...

باشه عزیزم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
اره بهم بگو یاریپلای بزن برام امروز پری جون نیستن

واااای ببخشید عزیزم من  الان پیامت رو دیدم🙈

امروز اتفاقا ناخواسته پرتم کردن تو دیگ 😂 گزارشی ندارم 😶

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
باهم میخوام برم

عزیزم من یک چیزی میخوام بهت بگم که خودم تجربه کردم😬

اینه که منم مثل شما حدود 3 ماه پشششت سر هم روزی 1 ساعت کاااامل ورزش میکردم و دو یا سه تا چالش رو با هم میرفتم 

خیلی هم خوب داشت همه چیز پیش می‌رفت و سایز هم کم میکردم ولیییییی😕

الان دیگه بدنم خالی از ویتامین ها و انرژی شده 😥

با اینکه مولتی هم میخوردم

به نظرم به اندازه ورزش کنی و عجله نکنی برای خودت بهتر باشه

اینطوری لا اقل میتونی دائم ورزش کنی 😘

من الان نمیدونی چند روزه دلم میخواد ورزش کنم ولی هم پا میشم برای ورزش از بی حالش میفتم روی مبل و نمیتونم دیگه ادامه بدم😞

همش با نشستم و یا دراز کشیدم و پاهام هم خییییس عرقه که نشونه ضعیفیه😒

حالا  که تو این هفته قراره انشاالله برم دکتر و چکاب کامل ببینم چی میشه🙁

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
2740
نوش جونت🥰 🤣🤣🤣منم دیشب عروسی🤦‍♀️پلو و کباب و جوجه 🤭خفه شدم واقعا

به نظرم روزایی که عروسیه باید رژیم رو کلاااا رها کنی😂

بری بچسبی به عشق و حال😅

@سمیه1396   سمیه جون من امروز تو دیگ بودم🙈

گزارش بی گزارش😵شرمنده 😥

یکشنبه هم میرم رو ترازو به امید خدا ببینم چقدر اضافه شدم بلکه همون عدد روی ترازو یک تلنگری بشه واسم🤔

توی این هفته هم مامانم گفته باااااید بیای بریم و یک چکاب کامل ببینیم من چکارمه😬 موضوع داره جدی میشه🙁

امروز هم دیدم من حال ندارم و همش کسلم گفتن بریم بیرون دیگه بستنی و ساندویچ و... 🙃 نشد بگم رژیم و سالم خوری و... که اگه میگفتم در جا ترور میشدم🤭

واااای ببخشید عزیزم من  الان پیامت رو دیدم🙈 امروز اتفاقا ناخواسته پرتم کردن تو دیگ 😂 گزار ...

اووخ اوخخ خخخچه شانسی اوردی تو امروز نیست. چطور رعایت نکردی؟ من خودمم علاوهوبرمجازم50تابیشترخوردم

سلام رقاص خودم💜👏👏  خوبی😍 من خوبم جاتون خالیییی بدک نبود از همون صبح ارم کار کشیدن تا حال ...

سلام به روی ماهت صبح بخیر خانوم. خسته نباشی الهی, دستت طلا... 😘😍

وظیفم بود کاری نکردم, خودمم این وسط50تاکالری شیطونی کردم. 😝😎😎😎

2706